Волонтерська діяльність

Студенти, викладачі та співробітники коледжу беруть активну участь у волонтерському русі, допомагають доглядати за пораненими бійцями, що прибули на лікування із зони Антитерористичної операції до лікарень міста Дніпропетровська. Бажаючих піклуватися про тих, хто потребує допомоги, дуже багато. Це пов’язано з патріотизмом кожного, бажанням знайти втілення власної чуйності, милосердя та небайдужості.

 

 

Вже не перший рік студенти медсестринського відділення надають медичну та психологічну підтримку пораненим бійцям, які знаходяться на лікуванні в Дніпропетровському військовому госпіталі.

 

 

Базою для проведення занять з клінічних дисциплін довгі роки є 16-та міська клінічна лікарня. З 1 вересня 2014 року тут традиційно розпочалися практичні заняття студентів. Дізнавшись, що до лікарні кожного дня поступають поранені воїни, колектив студентів та співробітників училища на чолі з директором Шаруном Ігорем Едуардовичем, взяв участь у наданні посильної матеріальної, фізичної та медичної допомоги. Волонтерському центру були передані ліки, перев’язувальний матеріал, системи для переливання крові, постільна білизна, одяг, книги, а також – листи від студентів.

Дорогі брати-захисники!!!

 

З гнітючим болем в серці сприймаємо страшні і неочікувані події, які відбуваються на Сході України. Вже твердо знаємо: ворог підступний і жорстокий, а ще – вишколений і озброєний до зубів. І це не дивно, адже Україна, споконвіку миролюбна держава, всі ці роки дбала про свій майбутній економічний і соціальний розвиток навіть не підозрюючи, що найближчий сусід підло точить на неї свого кривавого ножа.

Однак, незважаючи на те, що Ви, дорогі наші захисники,не маєте в руках такої зброї, Ви володієте більшим: відданістю своїй державі і українському народу, мужністю, непохитною стійкістю, Вами керує велика любов до тих, за кого стоїте міцною стіною.

Безмежно гордимося і молимося за Вас. Саме Ви, дорогі воїни, Ваш щоденний воїнський подвиг посилив і зміцнив наше прагнення стати фаховими медиками і якомога надійніше слугувати рідній Україні.

Дорогі брати, серцем і думками ми з Вами. Чекаємо Вас живими і здоровими, з перемогою на рідному прапорі!

 

 

Лікарі відмічають, що тяжкі душевні травми загоюються у солдат складніше, ніж фізичні. І тому тепле спілкування та турботливе ставлення діють інколи краще будь-яких ліків.

 

Контакти

Україна, м. ДНІПРО, проспект Богдана Хмельницького, 23; Поштовий індекс: 49061