Ескулап 2016

 

Цього свята професійного майстерності у нашому училищі чекають заздалегідь. Проходить воно насичено, цікаво, змістовно, збирає чимало учасників і щоразу свідчить: ОКЗ «Дніпропетровське медичне училище» готує справжніх фахівців – знаючих, володіючих практичними навичками, гуманних та чуйних. Бере під свій контроль таке фахове свято заступник директора з практичної роботи О.С.Федорці, особлива увага до цього конкурсу директора училища, к.м.н. І.Е.Шаруна.

 

 

І ось цими днями учасники ХVIII конкурсу фахової майстерності серед випускників училища за спеціальністю «Сестринська справа» протягом шести годин демонстрували свої знання з терапії, педіатрії, хірургії, догляді за хворими. Дівчата старалися неабияк. Дуже строге журі у складі голови ЦК педіатрії А.М.Галич, викладачів Т,Б.Шульги, Є.І.Камінської, І.Є.Бовкунової, О.П.Прийменка, ставили перед конкурсантами надзвичайно відповідальні і нелегкі завдання, прискіпливо домагались точного їх виконання. Воно й зрозуміло: медицина не допускає помилок. І ось врешті при допомозі муляжів, приладів, інструментів, матеріалів проведено десятки маніпуляцій і втомлені члени журі та учасники конкурсу зібралися у залі. Директор училища І.Е.Шарун сказав наступне:

– Враження від конкурсу цілком позитивне. Виграв кожний учасник такого насиченого змагання знавців, а в цілому виграла українська медицина, адже їй, людям ви готуєтесь слугувати все своє професійне життя.

– Вперше всі конкурсанти були допущені до другого туру змагання. Радує, що якісний показник обізнаності складає значний відсоток,- зазначила О.С.Федорці.

Своє слово – вітання сказали і інші справедливі судді. Всі вони були єдиними у тому, що лікувати слід не лише препаратами, але й власним душевним теплом, добрим словом, хорошими знаннями медицини.

Далі відбулося урочисте нагородження переможців. Почесні грамоти і скромні подарунки з рук директора училища отримали Аня Євменчик (М-31), яка зайняла перше місце, Настя Курманаєвська( М-942) стала другою, а Руфіна Дзундза (М-31) – третьою.

Ці завзяті дівчата у загальній сумі за правильні і влучні відповіді набрали більше ніж по 190 балів. Добре зарекомендували себе під час виконання завдань Влада Халімендик та Таня Шляхова з групи М-32, Аліна Мануйліна та Вікторія Щетиніна з групи М-33, Ірина Кушнір та Ліля Руденко з групи М – 34, Лена Целоусова та Вероніка Готвянська з групи М-35, Аня Ніколаєва та Марина Бабій з групи М-941, Маргарита Ходирєва з групи М-942.

 

 

Ігор Едуардович, вітаючи конкурсанток і переможниць зазначив, що знання – це крила, отож вони у наших юних медиків міцні та надійні.

Наступний, обласний конкурс «Ескулап» теж відбудеться за участі наших кращих студентів.

 
 

Контакти

Україна, м. ДНІПРО, проспект Богдана Хмельницького, 23; Поштовий індекс: 49061