Ескулап 2014

 

2квітня 2014 р. в ОКЗ «Дніпропетровське медичне училище» відбувся ХVІ конкурс фахової майстерності серед випускників медичного училища за спеціальністю «Сестринська справа», метою якого є підвищення професійного рівня підготовки студентів ВМНЗ І – ІІ рівнів акредитації та престижу професії медичної сестри.

Відкрив свято професійної майстерності директор навчального закладу, кандидат медичних наук, І.Е. Шарун, який відзначив важливу роль медичної сестри в системі охорони здоров’я та побажав усім учасницям успіху.

Традиційно конкурс проходив в 2 етапи. Перший етап – тестування – охоплює теоретичний матеріал з основ медсестринства та клінічних дисциплін. Кожна з учасниць відповіла на 100 тестових завдань за 100 хвилин.

 

 

Другий етап – демонстрація практичних навичок, які передбачені навчальними програмами дисциплін та освітньо-кваліфікаційною характеристикою Галузевих стандартів вищої освіти за спеціальністю «Сестринська справа».

Учасниці продемонстрували по 2 практичні навички з наступних дисциплін:

– Медсестринство у внутрішній медицині з основами медсестринства;

– Медсестринство в хірургії;

– Медсестринство в педіатрії;

 

 

Члени суддівської колегії відзначили досить високий рівень теоретичної та практичної підготовки всіх учасниць конкурсу і за підсумком двох етапів визачили призові місця;

І місце – Ольга Сосонна, гр. М – 34;

ІІ місце – Юлія Людна, гр. М – 32;

ІІІ місце Наталія Гараган, гр. М – 34;

 

 

Переможиці конкурсу отримали почесні грамоти та подарунки, решта учасників були відзначені дипломами учасників конкурсу.

 


 
 

Контакти

Україна, м. ДНІПРО, проспект Богдана Хмельницького, 23; Поштовий індекс: 49061