Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року училище виконує Міжнародну програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність фаху медичної сестри міжнародним стандартам.

Гуртожиток

   

    Студенти з інших областей та міст забезпечені гуртожитком, у якому  створені комфортні умови для проживання, відпочинку, підготовки до занять та проведення дозвілля.

  Училище має 9 поверховий  студентський гуртожиток , за адресою вул. Героїв Сталінграду 23 а .На кожному поверсі кімната особистої гігієни, санвузли, по 2 кухні, які обладнанні електроплитами, столами, у кожній кімнаті знаходиться холодильник. Студенти харчуються самостійно.

     На  7 та 9 поверхах є кімнати відпочинку з телевізорами та м’якими меблями. На 5 поверсі створена кімната дозвілля «Українська  вітальня», де проводяться    різноманітні конкурси, на 6 – навчальна кімната.

    Гуртожиток забезпечений гарячим водопостачанням, обладнаний меблями та іншим інвентарем. До послуг студентів надані душові кімнати, медичний пункт, ізолятор.

   Серед мешканців гуртожитку створена  рада студентського самоврядування. До неї входять : староста гуртожитку, заступник старости,  заступник голови проф. спілки студентів, старости поверхів. Раз на тиждень проводиться старостат, де обговорюються питання студентських проблем. Рада студентів тісно співпрацює з вихователем, комендантом, та обслуговуючим персоналом гуртожитку.

   У цьому навчальному році комітетом в справах сім ї  та молоді міськвиконкому було кинуто клич про проведення конкурсу «Добра справа» серед студентів, мешканців гуртожитків. У зв’язку з цим студенти гуртожитку під керівництвом голови ради студентського самоврядування гуртожитку Шапошник Натальї   та заступника голови  профкому студентів Мазай Юлії розробили проект «Птахи щасття». За підсумками конкурсу «Добра справа»,  наш гуртожиток зайняв друге місце в місті серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.