Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[12.03.2020] Перші інтерв’ю студентських кореспондентів з нагоди жіночого свята


                   «МОЇ СЛОВА ДО ВАС – ТО ВДЯЧНІСТЬ І ЛЮБОВ»

 І.Е. ШАРУН – директор коледжу:

- Жінка  мати, жінка- бабуся, донька, сестра, ще зворушливіше – онука. Вам – наші найкращі почуття. Однак більшу половину свого життя людина проводить на роботі. Тож  коледж для мене, для моїх колег – друга домівка.

  

Я хочу, щоб щасливими та задоволеними почували себе тут мої колеги, зокрема жінки, а також численні студентки – майбутні опора української медицини. Я передаю вітання їхнім матусям, бабусям та дякую за виховання достойних дітей.

 Записав студент групи Ф-913 Сосо АРЗУМАНЯН

    КАТЕРИНА КУЦУБІНА – голова ради студентського самоврядування, студентка групи Ф-931:

-         Саме в нашому коледжі працюють найталановитіші жінки-педагоги і навчаються старанні та гарні дівчата - майбутні медики. Окрім навчання мають вони потяг до спорту, до самодіяльної сцени, серед студенток чимало громадських активісток. Тож від щирого серця вітаю кожну викладачку, кожну коліжанку з чудовим святом весни та надії.

 

ПИЛИП КАРПЕНКО, МИКОЛА БАХТИНОВ, ІВАН ПАВЛИК, КИРИЛО РУДЕНОК – студенти група Ф-914:

-         Ми відзначаємо перші свої свята в стінах нашого коледжу, тому з радістю вітаємо всіх жінок, бабусь та одногрупниць з Міжнародним жіночим днем 8 Березня. Зокрема, хочемо привітати завідуючу нашим фельдшерським відділенням  Анаїт Аркадіївну. Дуже вдячні за її увагу та піклування. Анаїт Аркадіївна постійно нас відвідує, цікавиться навчанням, повсякденними справами. Вона дуже принципова, та за цим не приховати великої турботи про нас.

               

МАКСИМ КРАСНОПІР – СТУДЕНТ ГРУПИ М-941:

-         Я  з радістю вручив би квіти кожній жінці чи дівчині. Всі вони заслужили на нашу повагу і любов. Та цього разу окремо хотів би привітати зовсім непримітних трудівниць – технічних працівників, працівниць гардеробу, буфетниць, лаборантів, чергових, працівниць гуртожитку. Всі вони сприяють організації нормального життя коледжу і кожного з нас, всі заслуговують на нашу шану.

ВАДИМ КАЗІМАГОМЕДОВ – студент групи Ф-912:

-          До викладача фізики Віри Миколаївни я навіть не уявляв, яка це цікава, розвивальна наука - фізика. Віра Миколаївна не шкодує для нас ні сил, ні часу, до того ж її пізнання не лише   фізики стосуються. Слухаю – насолоджуюсь. Хай цілий рік буде для вас погожою весною, шановна Віро Миколаївно!

 

-        

ДМИТРО МАНДРИКА - СТУДЕНТ ГРУПИ  Ф-912:

-         Чекаю цього дня, привітаю, звісно, всіх близьких та рідних, але з особливою радістю привітаю свою кохану дівчину. Впевнений, романтичним буде наш вечір і на спогад про нього подарую любій білого кумедного ведмедика.

Одногрупник ВЛАД СІВКОВСЬКИЙ:

 -         Насамперед, хочу привітати зі святом нашого керівника групи Валерію Леонідівну Рєзнік. За будь-яким питанням – до неї. Вислухає спокійно, доброзичливо пояснить, допоможе.

 

ІЛЛЯ ТЕРЕЩЕНКО –Студент фельдшерського відділення.

Я щасливий від того, що з кожним роком все більше починаю розуміти українську жінку і бачити її переваги та чесноти. Дорогі, з вами тяжко, але без вас – неможливо. Ніхто так не підтримає, не заспокоє, ніхто  не здатен бути таким безкорисливим, відданим і ніжним. Жінка не від людини, вона – від Бога.

 ГРУПА М-925:

-         Запевняємо вас, що кожен викладач окрім чудового знання повинен мати ще й добрий гумор. Тут хочемо відзначити і поздоровити зі святом викладачів Н.О.Меркулову та І.П.Кулакову. Окрім міцних знань, широкого світогляду ці чудові викладачки знаються на гуморі і вміють ним користуватись.

 

Ліза МАРЧЕНКО – студентка групи Ф-912:

-         Наш куратор Галина Миколаївна Площенко – справді  друга мама. За будь-якою порадою, з будь-якого питання ми звертаємось до неї і маємо  підтримку і допомогу. Вислухає, допоможе, коли треба –захистить. Звісно, дуже вимоглива, однак це нам на користь і в житті знадобиться.  

ДАНІЇЛ ПОЛТАВЧЕНКО -  студент групиФ-941

-Нехай ваш настрій, любі викладачі, буде світлим, як пролісок, ваше життя – яскравим, наче весняне сонечко. Поважаємо, любимо.

 Особливі вітання від студентської фельдшерської бригади нашим справжнім наставникам, які старанно і професійно готують нас до майбутньої діяльності.  

Це – заступник директора О.С.Федорці, викладачі Л.І.Зленко, Л.А.Цупрова, В.Л.Рєзнік, А.Г.Башта. Низький вам уклін.

 

АЛЛА ІВАНІВНА СПІЦИНА – керівник фізичного виховання:

 Усіх дівчат, жінок які дбають за власне здоров’я та здоров’я української нації, вітаю з чудовим весняним святом

Щоб продовжити молодість, зробити життя наповненим, сонячним, радісним, - поспішіть до спортивної зали. Фізичний спорт дарує щастя!

 ОЛЕГ ЦЮРЮПА – студент групи Ф-911:

 -         Давно очікував на можливість низько вклонитись викладачам нашого коледжу.  Я і мої друзі ще з підготовчих курсів відчули настільки сердечні, грамотні викладачі працюють в коледжі. Вже й перший наш навчальний рік скоро закінчиться, але в жодному з викладачів не розчарувались.

 БОГДАН АНДРЕЄВ -  староста групи М-915:

 -         Для багатьох зі  студентів знаковою людиною в житті стала  заступник директора Наталя Луарсабівна Гармаш. Віднайти хоч невеличкі здібності у розгубленого новачка-першокурсника, додати йому впевненості у своїх силах,  дбайливо виростити талант, - це під силу Наталі Луарсабівні, тому за думкою старших, її добрим словом згадують сотні колишніх студентів.

 У  блокноті студентських кореспондентів залишилось ще чимало записів та щирих привітань викладачам, працівникам коледжу до жіночого свята. Згодом більш повно розповімо про тих, хто заслуговує на справжню любов та визнання студентів.

 

Намагалися добросовісно зібрати думки та враження студентів юні кореспонденти  Марія Субрись, Владислава Новак, Олександра Філатова,  Олеся Єщенко, Сосо Арзуманян, Олег Цюрюпа.