Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[12.03.2020] ВЕСНА: ЧАС НАДІЇ І ОНОВЛЕННЯ


   Саме так кожен з нас сприймає цю квітучу, наповнену сонцем і молодим листом, чарівну пору року.  У доброму гуморі, з надією, впевнено зустрічаємо весну і ми, викладачі Дніпровського базового медичного коледжу.

 Надзвичайно інтенсивно, з використанням найновіших методичних напрацювань розпочали  ми навчальний рік , успішно втілюємо задумане  і  маємо вагомі  результати для  повної  реалізації  своїх  задумів.

 

 

Педагогіка -  праця колективна, а головне – згуртована, творча, ініціативна, приправлена постійним пошуком і креативом. Саме так працює наш педагогічний колектив, який, без перебільшення, тримається на жінках. Досвідчених, грамотних, кваліфікованих, професійних, з креативним мисленням, великим серцем і великим бажанням працювати заради  головного свого життєвого завдання: навчання і виховання майбутніх медиків.     

 Тож з великою повагою, гордістю вітаю славних жінок коледжу з весняним святом жіночої досконалості. Нехай професійний успіх та сімейне благополуччя будуть постійними вашими супутниками.

 

І.Е.ШАРУН, к.м.н., директор Дніпровського базового медичного коледжу.