Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[14.02.2020] НЕХАЙ В ЖИТТЯ ВАС ЩАСТЯ ПОВЕДЕ!


  Такі та інші щирі побажання звучали в актовому залі коледжу на адресу випускників акушерського відділення, які успішно склали державні екзамени, ліцензійні іспити КРОК-М і тепер зібралися аби попрощатися з рідними стінами альма-матер та розпочати нове  життя у найсвятішому будинку на світі – пологовому.

-         У нинішньому році, - сказав у вітальному слові директор коледжу, к.м.н. І.Е.Шарун, - на нас очікують кілька пам’ятних подій, зокрема саме 2020-й оголошений роком медичної сестри, наш коледж готується у жовтні відзначити своє 150-річчя. Однак,  урочистість року відкриваєте ви, тепер вже наші колеги, 43 акушера, до того ж вперше за багато років  чисто дівочий випуск.

       

 

Керівник коледжу тепло вітає випускників та їх численних родичів з придбанням чудової професії. Першими за звичаєм на сцену запрошують відмінників навчання, їх 15 чоловік, більше третини випускників, чудовий показник!

 Це означає, що самі дівчатка, їх наставники – завідувач акушерським відділенням Г.В. Івченко, керівники груп А-41 та А-42 І.М. Бондарь, О.І. Верхось доклали чимало зусиль.

 

 

Події на сцені розгортаються чимраз стрімкіше. Не встигли відмінники залишити сцену, як на неї з величезним букетом червоних троянд виходить молодий чоловік. Він впевнено прямує до трохи розгубленої, але, здалеку видно, щасливої випускниці і, ставши на одне коліно, розкриває жадану для всього дівоцтва коробочку з обручкою. Зала на мить завмирає та, почувши згоду дівчини, вибухає гучними оплесками. До диплому з відзнакою та ще й заручини – щасливий початок самостійного життя.

  

Певне, що скільки привітань не звучить ні на жодному святі. Не залишилися осторонь і профспілки. Галина Віталіївна Івченко відзначає грамотами та подарунками громадських активістів.

  

Керівники груп, батьки  теж не можуть змовчати в таку щасливу мить. Зі сцени звучать найщиріші побажання.

   Саме побажання успіхів і щастя найчастіше звучить у цій залі. Випускники ж дають клятву високо тримати честь своєї найгуманнішої професії у світі.

 

Вже зачитано наказ, в якому звучить сторожке слово «відрахувати», а в залі на цей раз від таких слів лише радість та оплески.

Окрилені такими привітаннями, на сцену виходять випускники. Вони дарують присутнім чудовий танець, пісню про найважливіший  будинок на світі, в якому народжується справжнє щастя для тат і матусь і в якому віднині працюватимуть наші випускниці.

 

Останні слова, останні знімки, останні побажання. Та це слово «останнє» звучить без всілякого суму, навпаки – піднесено, з надією.

Хай щастить вам, рідні вихованці, для вас завжди відкриті наші двері і наші серця!