Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[14.02.2020] У ЄДНОСТІ – СИЛА


   День Соборності України для нашого народу свято вистраждане, кров’ю  Героїв скроплене, отож – святе. Щороку  відзначається воно і в нашому коледжі. Інформаційні повідомлення, виховні години – це зазвичай.  Викладачі історії готують ще й захід.

 Цього разу  Центр національно-патріотичного виховання під керівництвом досвідченого викладача В.І. Мазуренко підготували захід, присвячений багатостраждальному історичному шляху України до єдності і незалежності.

 

  Студенти групи М-921 Ядвіга  Балагура та  Ангеліна Ярошевська підготували змістовну презентацію, в якій відобразили головні етапи боротьби українського народу за самовизначення, розповіли про відомі історичні постаті, які  присвятили своє життя встановленню державності, об’єднанню всіх зусиль нації.

 

 У ці ж дні для студентів коледжу випала нагода побувати в облдержадміністрації і переглянути чудовий художній фільм «Крути 1918», присвячений  героїчному подвигу захисників рідної землі – трьомстам  юним гімназистам та студентам Києва, які в січні 1918 року  виступили на захист міста від зазіхань каральних військ російського генерала Муравйова.

Перед присутньою студентською молоддю Дніпра виступили представники влади, які говорили про значення боїв під Крутами, подвиг юних українських патріотів, необхідність вивчати та берегти від перекручувань історію рідної держави.

Викладачі коледжу  О.І. Коваль та  О.В. Шевченко, які супроводжували студентів, обговорили з ними показану кінострічку. Всі дійшли висновку: правда про боротьбу за соборність та незалежність України – вражаюча і незабутня.