Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[26.11.2019] СПРАВЖНЄ СВЯТО СТУДЕНТСЬКОЇ ЮНІ


   Саме так про відзначення Дня студента сказали всі, хто побував на цих урочистостях. А це – самі студенти, викладачі, батьки. У продуманому, майстерно складеному сценарії, що народився у співавторстві зі студенткою групи Ф-21 Ольгою Нєрєтіною, вся дія відбувається  навколо славного козака та його розторопної донечки. Тато не дає згоди на навчання у Дніпровському базовому медичному коледжі, бо молода дівчина, мовляв, не про навчання повинна дбати, а про заміжжя думати.  Донечка, яка вже таємно від тата навчається  у ДБМК  третій місяць, намагається переконати старого козака, що медичний коледж – то перлина знань, культурного, естетичного, фізичного розвитку молодої  людини.

 

А щоб татко не сумнівався, донька знайомить  його з керівником коледжу, к.м.н. Ігорем Едуардовичем Шаруном.                  

 Зникла у тата категоричність, став придивлятись до коледжу та його мешканців. А тут стільки радості та несподіванок.

  

Ігор Едуардович у своїй вступній промові так доречно нагадує, що коледж розташований всього за 68 кілометрів від однієї із Запорізьких Січей, тому в його стінах патріотичний дух, його студенти – вміють здобувати славу переможця у навчанні, добрих справах, спорті. Ось і красномовні підтвердження тому.

 

Один за одним на сцену директор та його заступник Н.Л.Гармаш викликають перших у численних конкурсах. «Лідером року» стала студентка групи А-42 Дар’я Брюханова, «Відмінником року» -  Наталя Христюченко з А-41, «Науковець року» -  Аліна Полонська з А-42, «Громадський діяч року» - Катерина Дійкун з Ф-41.

 

Традиційний  і популярний, започаткований  Ігорем Едуардовичем щорічний конкурс «Діамантові грані», теж приніс врожай талантів. Показані з екрана малюнки Катерини Васіної з групи А-21, вірш студента групи Ф-922 Володимира Прокопчука,   цікаві роботи переможця конкурсу «Це можу тільки я» - студентки групи Ф-914  Христини Колесникової викликають у зали захоплення і оплески.

 Та ось і переможець нової номінації «Діамант чистої води» - студентка групи Ф-21 Ольга Нєрєтіна. Лише два місяці Ольга навчається в нашому коледжі, але добре знають її як старанну, ініціативну студентку, багатодітну маму, поета, сценариста, не байдужу людину,  волонтера.

 

Зала бурхливо вітає незвичайну жінку, а Ольга вітає і студентів, і директора коледжу та дарує чудовий власний  виріб – лісний фельдшерсько-акушерський пункт.

 

Свято лише набирає обертів. Ігор Едуардович оголошує переможців ще одного, ним же  запровадженого конкурсу, який став улюбленим для багатьох – «Клава, я тебе люблю». Найвправніше поводиться з комп’ютером четвертокурсник  Дмитро Ломоносов, він переможець і попереднього року. Як то кажуть, на п’яти йому наступають Ілля Терещенко, Ілля Кореняк, Катерина Лисенко.

 Козацькому батьку є чому дивуватись. І в навчанні, і в науці, і в громадському житті – скрізь мають успіх наші студенти. Спорт – ознака молодості. Тож серед студентів  спортсменів  чимало.

Протягом всього заходу вони демонструють свою фізичну загартованість. Це відзначає і керівник фізичного виховання А.І.Спіцина. Вона вручає найвищу спортивну нагороду року студенту групи Ф-941 Артему Колесникову.

 

Поряд з ним на сцені переможці багатьох змагань з кількох видів спорту.

 Артем Колесников, як і інші студенти, не раз піднімалися того дня на сцену. Завідувач навчально-виробничої практики В.Л.Рєзник виступає з розповіддю про участь наших студентів у Всеукраїнських змаганнях бригад екстреної медичної допомоги влітку 2019 року, та у Х відкритому чемпіонаті екстреної медичної допомоги у вересні поточного року, коли наша фельдшерська бригада стала переможцем в одному  з видів змагань та визнана кращою молодіжною командою.

 Ця розповідь звучить у супроводі чудово створеного, зворушливого  відеоролика

 Заслужені нагороди отримують Артем Колесников, Аліна Коваленко, Данило Полтавченко.

 Не можна обійти  масовості та яскравості цього великого достойного свята

На сцені один за одним з’являлись і по-доброму дивували справжні  таланти. З великою теплотою  присутні сприймали  жартівливий танець «Балувана Галя».

 

Зворушливо звучала пісня «Добрий день, матусю Україно!» у виконанні  сестричок Кішінських. Дівчатка  захоплюються мистецтвом вже не один рік, майстерність юних  бандуристок помітно зростає, тому  виступи завжди сприймають в залі дуже тепло.

Завжди бурхливими оплесками студентки, викладачі та гості зустрічають виступ солістки Олександри Шрам. Дівчина відмінно навчається, встигає

в музиці і в співі, бере активну участь у багатьох заходах.

 Прикраса свята – чимала кількість українських пісень, танців, жартів. Розмаїття костюмів, відпрацьований кожен рух, - все це налаштовувало на  добрий гумор і добрий настрій усіх присутніх.

Напередодні святкування Дня студента у коледжі відбувся конкурс для першокурсників «Крок до зірок».  Тож, як і обіцялося , на нинішньому святі було виголошено  групи-переможці та відзначено окремі творчі особистості.

  

Наталя Луарсабівна  називає  таланти, виявлені під час «Кроку до зірок». Засвітились «зірочки», такі як ведучі Марія Овчаренко та Богдан Андрєєв, любителі  поезії Денис Горб,Ганна  Ковальова,  поціновувачі пісні Ольга  Кушнір, Анна Дзьома, Анастасія Цахілова та багато інших.

  

   Не змогли  не відзначити на такому святі таких відомих творчих особистостей як Єву Гиріну, Інну Антонюк, Ярослава Саломатіна.

                      

А студентська профспілкова організація не могла не відзначити кращих старост гуртожитку, таких як  Катерина Литвин з групи  М-945.

   

Найперше враження від проведеного заходу : «Таке прекрасне свято просто незабутнє». Тож є за що подякувати його учасникам і організаторам.

А головне, цей захід ще раз підтвердив: Дніпровський базовий медичний коледж - справжній  фундамент патріотичного, культурного, духовного виховання нової зміни медичних фахівців України.