Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[19.11.2019] ЯК В РОДИНІ ЛАД, - ТО ЦЕ СПРАВЖНІЙ КЛАД


 Група Ф-21 тільки формується. Її студенти придивляються один до одного, намагаються, як то кажуть,пустити коріння. Для згуртування якнайкраще підходять спільні цікаві справи.

  Ось і ці студенти-новачки при допомозі та сприянні керівника групи, досвідченого педагога   Л.В. Пойди вирішили життя групи зробити наповненим, цікавим і для кожного студента пам’ятним. Стали  вивчати свої можливості. Для цього нещодавно провели презентацію з питання адаптації до навчання, проживання в гуртожитку, організації раціонального харчування, дотримання здорового способу життя.

Цей захід минув надзвичайно цікаво і наповнено. З  презентаціями виступили Ольга Нєрєтіна та Анастасія Бодня. Їх доповнили інші студенти. Виявилося, що група надзвичайно цікава, багата талантами, тому й процес  адаптації кожного пройшов успішно.

Наприклад, Микола Піднебесний знайшов себе у спорті,  готується показати свою вправність  у варкауті, Альона Драновська та Анастасія Бодня захоплюються баскетболом¸ Надія Пашко грає та співає, Таміла Демитерко віддає перевагу бально-спортивним танцям,  Анна Мезенцева  майстерно володіє  волейбольним м’ячем. Список талантів можна продовжити і дивно те, що майже всі студенти групи – люди дорослі, мають по двоє і більше дітей.

 Як приклад такого таланту, якого вистачить на багатьох, є Ольга Нєрєтіна, про яку вже писав наш сайт. Оля - багатодітна мама, а ще – поетеса, має віршв на цілу збірку, а ще – чудова художниця, редагує газети, а ще – лікує своїх  дітей і різних  тварин. 

Читачам сайту, викладачам та студентам коледжу Ольга запам’яталася античуминим костюмом французьких лікарів  ХУІ століття, який виготовила за порадами  французьких спеціалістів.

Та й останнє свято – хелоуїн без Ольги не обійшлося. Вона привела до коледжу своїх трьох діток та за участі студентів всі разом підготували чудову виставку. .. Тож не дивно, що до презентації з адаптації студентів до різних сфер життя та навчання група підійшла не стандартно, спираючись на власні судження та досвід. Захід вийшов цікавий та корисний. На нього запросили завідувача фельдшерським відділенням А.А. Аллахвердову, голову ЦК класних керівників Н.М.Лещенко.

Група Ф-21 тільки розпочала свій шлях до студентського самовдосконалення, до нових вершин, а зрозуміло кожному з них, що цей шлях буде цікавим, насиченим хорошими справами, успішним. Для цього старається весь студентський колектив, про це дбає їх наставник – керівник Людмила Володимирівна Пойда.