Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[25.06.2019] ХАЛАТИ – БІЛІ, СЕРЦЯ – ЧИСТІ


  День медичного працівника – один з найбільш популярних в Україні і в нашому коледжі. Ось і наразі.

  

У великій залі – педагогічний колектив коледжу. Ті, хто викладає загальноосвітні дисципліни, ті, хто навчає безпосередньо медичній справі – всі вони мають спільну мету – підготувати для України справжніх медичних фахівців.

 Тож ведучі Олександра Стаценко та Дмитро Золотарьов від імені студентства вітають дорогих наставників з професійним святом і передають слово головній      на святі людині, директору Дніпровського базового коледжу, к.м.н. І.Е.Шаруну.

-         Ваша праця не має ціни, - зазначив у привітальному слові Ігор Едуардович. - Майже півторастолітня історія  коледжу свідчить про те, що в його стінах працювали справді талановиті педагоги, яким вдалося виховати  не одне покоління майстрів своєї справи.

 

 Ігор Едуардович вважає за потрібне підтвердити свої слова грамотами за самовіддану, сумлінну працю, які разом з головою профспілкової організації Г.В.Івченко вручають нагородженим.

 

Того святового дня учасники заходу слухали розповіді ведучих про кращих викладачів коледжу, про його достойних випускників, які прославили свій навчальний заклад. Для педагогів на прощання співав цьогорічний випускник і чудовий виконавець Ярослав Могильов, юна талановита зірочка першокурсниця Саша Шрам, танцювали Дмитро Данелюк, Настя Хлистун, жартували визнані гумористи.

  

 Все це було від душі, як для своїх.