Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[10.06.2019] БЕРЕЖІМО ЗДОРОВ’Я ЗМОЛОДУ


 Студенти нашого  коледжу мали нагоду ще раз переконатися в тому, що найвища цінність для кожної людини – її здоров’я, а берегти та зміцнювати його варто з юності. Саме в цьому намагались переконати ровесників студенти  групи Ф-921 Катерина Куцубіна, Сергій, Владислав Мироненков. А допомогла підготуватись їм до зустрічі з ровесниками викладач ЦК медсестринства Тетяна Борисівна Шульга.

 

Розпочали екскурс у пагубні звички з надмірного вживання алкоголю. Сергій повідомив, що за даними статистики чимало підлітків куштують алкоголь ще в ранньому віці,  значний відсоток складають ті, хто  вважає, що алкоголь допомагає їм зняти стрес, поліпшити настрій.

 

Закінчується таке «поліпшення» гепатитом, гіпертонією, цирозом печінки, інвалідністю, смертю. Хворобою серця та інших життєво важливих органів завершується і пристрасть до цигарки.

 

 

Присутніх особливо вражають дані про вплив на організм наркотичних речовин. Владислав повідомляє, про те, що ряди наркоманів щорічно поповнюють 150 тисяч нових жертв. Далі йде відеодоказ розповіді про цю страшну хворобу – зал здригається від жаху. Кожен такий виступ студента підтверджується цифровою інформацією, свідченнями тих, хто потрапив у залежність від наркотиків і вбивчих уривків з наукових фільмів про наслідки їх вживання.

  

 

Висновок приголомшує: під загрозою генетичний код нації. Це викликає у багатьох присутніх бажання включитися у боротьбу з цим страшним явищем. Мета заходу досягнута.