Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[10.05.2019] НАЙПЕРШЕ ВСІ МИ – УКРАЇНСЬКІ ПАТРІОТИ


 Надважливе  завдання , над виконанням  якого працює все українське суспільство, – виховання  патріотизму, любові і відданості  Батьківщині в кожній молодій людині.  Велику увагу цьому надають і в Дніпровському базовому медичному коледжі. Приміром, на  сумісному засіданні ЦК військово-спортивних та соціально-гуманітарних дисциплін  розглядалася  тема  «Значення національно-патріотичного виховання у формуванні особистості майбутнього фахівця-медика».

 

               Проходило засідання у формі семінару-практикуму, розпочалось з літературно-музичної композиції, присвяченої пам’яті української патріотки, поетеси Олени Теліги,  страченої фашистами в 1942 році в Бабиному Яру.

  Студентка групи М-911 Олександра Шрам та студент групи Ф-911 Дмитро Золотарьов  показали інсценовану літературно-музичну композицію, в якій розповіли про  життя, кохання,  самопожертву, подвиг молодих українських патріотів – подружжя Теліг, поборників незалежності України. Талановита Олександра Шрам виконала чарівні пісні на слова поетеси.

 

 Затим з доповіддю про роботу Центру національно-патріотичного виховання виступила викладач історії В.І.Мазуренко. Валентина Іванівна поділилася досвідом роботи Центру, який успішно працює ось вже два десятки років. Студенти разом з викладачами ретельно добирають і вивчають  історичні документи про страшні часи Другої світової війни, Голодомору та радянських репресій на Дніпропетровщині, відвідують музеї, проводять усні журнали, квести до Дня Соборності, Дня Січових стрільців,  Дня українського козацтва і т.д.

 Голова ЦК  військово-спортивних  дисциплін С.О.Шапіро розповіла про численні військово-патріотичні, спортивні заходи, які регулярно відбуваються в коледжі та сприяють формуванню повноцінних, патріотично налаштованих  українських громадян – майбутніх медичних працівників. Зокрема, запам’яталися студентам та присутнім зустрічі із воїнами - захисниками східних рубежів України, тренінги з надання долікарської допомоги, спортивні турніри, присвячені пам’яті Небесної Сотні та ін. заходи.