Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[10.05.2019] ВСЕ ЛЮДСТВО – В АКУШЕРА НА РУКАХ


   Під таким гаслом у нашому коледжі минув тиждень ЦК акушерства та гінекології. Був він насиченим і продуктивним, багатим на заходи та події. Окрім анкетування студентів та інтерактивного  навчально-виховного заходу  з питань планування сім’ї, відеолекторію, присвяченого збереженню жіночого здоров’я, викладачі ЦК організували інтелектуальну гру між студентами фельдшерського відділення.

 

 Майбутнім медикам випала нагода взяти участь в урочистому відкритті кабінету «Клініка, дружня для молоді» в обласному Центрі планування сім’ї КЗ «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром» ДОР. А лікаря акушера-гінеколога з цієї ж клініки – С.А.Бас студенти зустрічали в стінах коледжу.

 

  Світлана Анатоліївна – голова обласного центру планування сім’ї, розповіла про центр підліткової гінекології, про роботу і можливості Центру планування сім’ї, закликала берегти здоров’я, уникати статевих захворювань та незапланованої вагітності, відповіла на запитання студентів та роздала пам’ятки та іншу інформаційну продукцію Центру.

 

  Заслуговує на увагу такий захід тижня ЦК, як презентація професії акушера.  Студентки групи А-21 Лілія Бульба, Ольга Ігнатьєва, Крістіна Маслова, Анастасія Пригунова розповіли про особливості професії акушера, історію розвитку, про відомих вчених-акушерів у світі, в Україні і в рідному місті.

 До організації заходів доклали старань голова ЦК акушерства і гінекології І.Є.Кирилова, викладачі Н.В.Сензюк,   В.В.Пузій та ін..