Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[10.05.2019] НОВА ЗІРКА «МУЗИЧНОГО СУЗІР’Я УКРАЇНИ»


 Рідне місто добре знає, що в Дніпровському базовому медичному коледжі навчаються справжні таланти. І інтелектуальні, і сценічні, і спортивні. Очевидно, тому студентку групи М-911 Олександру Шрам   було запрошено для участі у Всеукраїнському вокальному фестивалі-конкурсі «Музичне Сузір’я України». Юні таланти міста демонстрували свої вокальні дані, а журі у складі солістів театру опери і балету, музикантів, композиторів, викладачів естрадного вокалу прискіпливо оцінювали кожного виконавця. Всього у фестивалі-конкурсі взяло участь  150 талановитих представників студентської молоді міста.

 

  Олександра Шрам, попри всі хвилювання дівчини та Наталії Луарсабівни, здивувала членів журі, численних присутніх своїми вокальними даними, співучою майстерністю. Для конкурсу підготувала пісню «Обійми» з репертуару «Океана  Ельзи» та «Андріана в нашому серці», присвяченій тяжким випробуванням, пов’язаним з  нинішніми військовими діями на Сході України.

 

   Як результат – Саша стала лауреатом ІІ премії. В урочистій обстановці отримала  диплом лауреата та бурхливі оплески присутніх.

Заслужений працівник культури України, директор Палацу студентів ДНУ, де проходив фестиваль-конкурс, вручив заступнику директора нашого коледжу Н.Л.Гармаш подяку за підтримку і виховання творчо обдарованої молоді, сприяння розвитку її таланту, особистий внесок у піднесення престижу української культури.

   

-         Для мене конкурс-фестиваль мав надзвичайне значення, - говорить Олександра, - я з дитинства займаюсь співом, на конкурсі уважно слухала виступ кожного учасника, робила висновки. Директор музичної школи №19 Ольга Преда організувала для мене і моїх товаришів по сцені майстер-клас з естрадного вокалу. Вражень надзвичайно багато, дуже вдячна організаторам фестивалю  за таку чудову можливість.

Адміністрація, викладачі та студенти коледжу щиро вітають Олександру із вагомим  успіхом і бажають нових творчих і життєвих перемог!