Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[18.04.2019] МИЛОСЕРДЯ ЗА ПОКЛИКАННЯМ


 Другокурсниця фельдшерського відділення Єсенія Лі – непримітна, скромна, зате старанна у навчанні дівчина. Громадської роботи теж не цурається, ще на першому курсі брала активну участь в багатьох заходах. А в цьому році Єсенія має ще одне, як вона вважає, головне захоплення – волонтерська діяльність.

 

 

За запрошенням  Червоного Хреста, разом з іншою молоддю міста, Єсенія співпрацює з малечею та дорослими, з усіма, хто потребує підтримки та допомоги. Благодійна  організація, до якої входить і наша студентка, відвідують військові шпиталі, дитячі лікувальні та профілактичні заклади. Їхнього приходу завжди з нетерпінням очікують.

  

 

 Ось,  приміром,  у військовому  госпіталі, куди Єсенія поспішає разом зі своїми товаришами-волонтерами, вони годують поранених та хворих смаколиками, спілкуються, навчають виготовляти найпростіші корисні речі, а з дітворою протитуберкульозного дитячого санаторію проводять розваги і теж майструють вироби. Скрізь волонтерів чекають, скрізь їм раді, адже допомагають вони людям від чистого серця.

 

 

-         У мене мама – медик, - ділиться Єсенія, - з дитинства привчала бути уважною до людей, цю науку бути уважним і корисним  пропагують і в нашому коледжі. Тут діють кілька волонтерських загонів. Тобто, ті, хто цього потребує, без уваги не залишаються.