Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[18.04.2019] ЮНІСТЬ ОБИРАЄ ГУМОР


 У Дніпровському базовому медичному коледжі відбувся традиційний фестиваль гумору «Сміхомед- 2019».

 Кілька років тому студентську гуморину з медичним нахилом започаткував директор коледжу, кандидат медичних наук І.Е.Шарун. З того часу  весела усмішка, доброзичливий жарт прижилися в стінах коледжу і стали складовою концертів, вечорів, багатьох заходів.

Цього разу команди КВК готувалися особливо старанно. І не лише студенти. Активну участь у підготовці до змагання  взяли викладачі Ю.А.Руденко, Г.М.Площенко А.Л.Мальцева, О.А.Левандовська, А.О.Стельмах, А.В.Кірюшенко, Т.Є.Колесниченко та ін. Керувала підготовкою до фестивалю заступник директора Н.Л.Гармаш.

 

  Навіть компетентному журі було нелегко віддати перевагу  якійсь із команд. А їх було п’ять, готувались за спільною темою «Я пам’ятаю  мить чудову « і мали на меті з гумором передати свої враження, перипетії, пов’язані з першими кроками  в  коледжі.

Директор коледжу , його перший заступник Т.В.Ромащенко, заступники директора  О.С.Федорці та Н.Л.Гармаш, голова студентської профспілки Г.В.Івченко, голова студентської ради В. Конєва,  переможець  фестивалю «Сміхомед-2018» студент-випускник фельдшерського відділення О.Анкудинов  входили до журі фестивалю  і працювали досить напружено, адже спробуй серед такого розмаїття гумору, жартів, сценок, міні-вистав, пісень та танців обрати кращих виконавців.

    

Команда медсестринського відділення №2 «З акцентом», у підготовку яких доклали зусиль О.О.Ізотова та Т.О.Гольдфарб, зуміли поєднати у своїх номерах танцювальний, пісенний та спортивний азарт і приправити все це гумором.

   

Команду акушерського відділення «Вітамінки» готували І.А.Рубежанська, О.І.Яланський, О.І.Верхось. 

Зал оплесками сприйняв вміння триматись на сцені Романа Неруша, Якова Кулібаби, Маргарити Безуглої, Насті Крещенко, Альони Підгорної, Каріни Чебанової та ін. Професійно розіграли сценку Маргарита Безугла і Яків Кулибаба.

    

 «Студенти в чорному». Таку свою назву команда медсестринського відділення №І пояснила девізом: Сьогодні ми в чорному, щоб завтра бути в білому.  Перевагою команди було те, що до її  складу входилавикладач і керівник групи Анна Олегівна Стельмах. 

 Хлопці та дівчата жартували над студентським  сьогоденням, над собою -  смішними і зворушливими першокурсниками, дружно виконували пісню студента.

 

  А команда фельдшерського відділення, навпаки, назвала себе «Люди в білих халатах». Ідейними натхненниками команди були Г.М.Площенко, А.Л.Горбатюк, Ю.А.Руденко.

 

 

  Богдан Коротков і Ліза Марченко з Ф-912 – надзвичайно артистичні, Серед сценок особливо припала до душі - «Фельдшерський пост», адже розіграли її члени команди  смішно і переконливо.

 

   І, врешті, остання команда з числа конкурсантів – студенти  медсестринського відділення №3 «Веселий струмочок», до створення і підготовки якого докладали зусиль  Т.Є.Колесниченко, Т.М.Чернишова, А.В.Кирюшенко.

   

  Команда одразу полонила присутніх: спочатку стрімким українським танцем та яскравими національними костюмами, далі українською піснею, де музика народна, а слова – авторів команди про студентське життя.

 

Текст пісні і все життя команди та коледжу – на екрані.

 

Незчулися, як сплинув час.

І ось журі  збирається докупи, щоб визначити переможця фестивалю. Зробити це дуже нелегко, адже неабияк старались всі команди, чимало добре написаних текстів, чимало розкрито нових талантів.

 

  

А все ж перевагу віддано команді «Веселий струмок» мед сестринського відділення №3, де завідуючою О.А.Бахіна.  Друге місце за командою медсестринського відділення №2, третє – за фельдшерським відділенням.

Усіх  переможців, учасників фестивалю вітають директор навчального закладу, члени суддівської команди, численні присутні.

    

 Перемога заслужена, тому всі з таким задоволенням частуються смаколиками, приготовленими для учасників фестивалю.

 

 

Мине кілька місяців – і коледж прийме до своєї сім’ї нове поповнення першокурсників. Є їх кому зустріти, є кому навчити і науку здобувати. і про змістовне дозвілля дбати.