Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[12.03.2019] СПІЛЬНА ПРОБЛЕМА – СПІЛЬНІ РІШЕННЯ


Очевидно, найпомітнішим заходом тижня ЦК вузьких дисциплін було  сумісне засідання ЦК медсестринства та ЦК вузьких клінічних дисциплін у форматі дебрифінгу з теми: «Міждисциплінарні тренінги у формуванні професійних компетентностей випускників медичного коледжу».

  Голова ЦК медсестринства С.Г.Мартинова розпочала сумісне засідання з пропозиції ознайомитися з новими наказами Міністерства охорони здоров’я щодо догляду за хворими. За участі заступника директора коледжу О.С.Федорці розглянули цілий ряд законодавчих документів, які стосуються формування професійних компетентностей випускників медичного коледжу. Зупинились на   тому, як правильно впровадить заходи щодо профілактики СНІДу, інфекційних захворювань, як надати першу допомогу при отруєнні, як протистояти потраплянню інфекційних хвороб при активному міжнародному спілкуванні. Говорили про щеплення і стерилізацію інструментів та матеріалів, переглядали уривки з відеофільмів, ділилися набутим досвідом.  

 

 

Є.І.Ходус запропонувала організувати спільну роботу, скеровану на створення посібника з практичних навичок  у медичній та соціальній реабілітації в медсестринстві.

В.В.Стрюков  в процесі дискусії відповів на ряд запитань своїх колег.

 

                

Врешті  всі дійшли до висновку, що тиждень циклової комісії вузьких дисциплін минув насичено, приніс чимало нового і необхідного для поповнення професійних знань.