Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[12.03.2019] ДЕ ЖІНКА, ТАМ І ЩАСТЯ


  За споконвічними традиціями у рідній  Україні все найкраще пов’язане з жінкою -  матір’ю, дружиною, донькою, сестрою. Де справжня жінка – там мир, злагода, щастя. Педагогічний колектив нашого коледжу складається з переважної більшості жінок і в цьому – його сила.  Завдяки вашій  самовідданості, дорогі жінки- однодумці, наш коледж має міцний авторитет одного з найкращих навчальних закладів регіону.

  

 Завдяки вам, вашій творчій і звитяжній праці, старанням і наполегливості, відданості професії, творчій ініціативі, а головне – любові до своїх вихованців,  ми готуємо висококваліфіковані, конкурентоспроможні медичні кадри для вітчизняної медицини.

 Справжній педагог і справжня жінка у постійному  русі  до самовдосконалення, до розвитку своїх здібностей, у постійній праці над собою, над підвищенням свого професійного іміджу. Саме з такими жінками я маю честь працювати. Тож у переддень весняного свята вшанування жіноцтва маю нагоду з радістю привітати кожну з вас, моїх дорогих колег, а також ветеранів педагогічної праці,  кожну матусю наших студентів, все жіноцтво Дніпропетровщини і побажати, насамперед, миру, сімейного затишку і благополуччя, заслуженої любові і турботи рідних, пошани колег.

З повагою І.Е.ШАРУН, к.м.н., директор Дніпровського базового медичного коледжу