Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[12.02.2019] МОЛОДІСТЬ В БІЛИХ ХАЛАТАХ


 

Ці слова із пісні викликають і радість, і водночас сум. Так  буває кожного разу, коли коледж зворушливо проводжає у велику життєву дорогу своїх вихованців-соколят. Ось і нині: бринить у залі музика і бринить непрохана сльоза у випускників акушерського та  санітарно-фельдшерського відділення, викладачів, батьків, друзів. Після перших привітань слово, як і водиться, за директором коледжу, к.м.н. І.Е.Шаруном:

-Немає сумніву, - говорить Ігор Едуардович,- що ви,  шановні випускники, отримали в стінах нашого коледжу надійні професійні знання та навички, які допоможуть вам  у подальшій самостійній роботі. Немає сумніву і в тому, що для багатьох із вас Дніпровський базовий медичний коледж – лиш перша сходинка до нелегкої і такої необхідної суспільству медичної науки. По-різному складуться ваші долі, однак впевнений в одному: всі ви будете  чесними і добросовісними, професійно  досконалими і відповідальними, чуйними і уважними до хворих, адже саме цьому навчали вас ми, викладачі,  всі ці роки. Бажаю вам назавжди залишатися особистостями, гордо нести своє медичне звання, любити і берегти рідну країну.

 

Заступник директора Н.Л.Гармаш урочисто зачитує наказ про завершення навчання у коледжі. Розпочинається хвилююча церемонія вручення дипломів.

 

   Спочатку на сцену по черзі виходить прикраса коледжу, його гордість – студенти, які отримують дипломи з відзнакою. Серед 49 випускників таких набирається 13. Відмінники груп А-41, А-42, С -941, де керівниками були Валентина Василівна Некрашевич, Галина Віталіївна Івченко, Олена Олексіївна Бащук,  підіймаються на сцену.

 

Як правило, хто добре навчається, той знаходить час і для громадської роботи, для участі у студентській науковій діяльності, у спорті. Для численних присутніх добре відомі  імена добросовісних  і активних студентів, а нинішніх щасливих випускників  Аліси Булахової, Вікторії Верлатої, Марії Ємельянової, Катерини Козаченко, Лілії Жолуденко, Олександра Колодяжного, Катерини Пирог, Ольги Левенець,  Ольги Печонкіної, Насті Комар, Насті Алєксеєвої, Юлії Каневської, Юлії Коваленко, Анни Литвин, Лізи Косенко,Олега Холмового,  Насті Довгань, Насті Золотухіної, та ін. Звучить на їх честь музика, на екрані – теплі кадри із життя  груп А-41, А-42, С-941.

  

Клятву випускника Дніпровського базового медичного коледжу проголошує відмінниця навчання Катерина Козаченко. Схвильовані молоді фахівці повторюють священні слова про відданість професії, людям, країні.

Ось і Гімн студентства. Урочисто шикуються всі присутні.

Затим ініціатива переходить до  голови студентської профспілки, завідувача акушерським відділенням, керівника групи Г.В.Івченко. Галина Віталіївна виходить на сцену з грамотами та подарунками. Щиро вітає всіх присутніх та висловлює подяку громадським активістам, які встигали добре навчатись та виконувати чималий обсяг громадських справ.

Серед  небайдужих добре відомі в коледжі Настя Павлюк, Валерія Сподинець, Аня Литвин, Маша Ємельянова, Ліля Жолуденко Аліса Булахова та ін.

Сердечно звучать слова керівника групи С-941 О.О.Бащук. Хіба ж не зворушливо почути: «Свою дорогу життя ви здатні прикрасити квітами любові до медицини, людей, країни»…

   

Виходить  на сцену схвильована мама - Вікторія Володимирівна Булахова. Вона ладна передати присутнім, викладачам, адміністрації все тепло і вдячність батьківських сердець за добру науку, за путівку у велике професійне життя, за турботу та піклування про їхніх синів та донечок.

  

А далі вже слів вдячності батькам, адміністрації,  викладачам, керівникам груп не шкодують і самі випускники. І не лише слів. Мало хто в залі не обронив сльозу, коли Маша Ємельянова виконувала пісню про найголовніший будинок на світі – пологовий, коли Вікторія Верлата заспівала славнозвісну пісню незабутнього Кузьми «Мам», коли улюблениця студентської публіки, активістка, відмінниця, ведуча багатьох заходів і водночас мама двох чарівних донечок Катерина Пирог виконала дуже оптимістичне «А знаєш, все ще буде».

Випускники кланяються батькам і викладачам, молодші братики і сестрички, батьки, друзі, наречені, які прийшли з квітами і подарунками, обіймаються, фотографуються з нинішніми іменинниками, щедро діляться радістю один з одним.

Задоволено посміхаються директор навчального закладу, його заступники, викладачі, батьки та гості. По всьому помітно: роки навчання не змарновано, приймай, Україно, нове чудове поповнення медиків.