Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[31.01.2019] СПАСИБІ ЗА СИНА, СПАСИБІ ЗА ДОНЬКУ!


  Ці слова з популярної пісні дуже пасують до почуттів, які передають вам, шановні батьки студентів Дніпровського базового медичного коледжу  адміністрація, особисто директор коледжу, к.м.н. Ігор Едуардович Шарун, а також  педагогічний колектив нашого навчального закладу за достойне виховання ваших синів та доньок, які  відмінно завершили черговий навчальний семестр, а окрім того були безвідмовними у громадській роботі, активні у спорті і пропаганді здорового способу життя.

 Отож за підсумками навчально-виховного діяльності закладу  за І семестр 2018  навчального року отримано хороші результати. Їх оголошують завідувачі відділеннями.

Ю.В.МИРОНЕНКО – завідувач фельдшерського відділення:

- Відмінники навчання, старанні і відповідальні студенти – Катерина Куцубіна з Ф-921, Михайло Коноплянка – з Ф-922. До того ж слід зазначити, що Катерина – незмінний учасник студентської самодіяльності, ведуча, дівчина нерідко виступає на заняттях з власними науково-інформаційними повідомленнями.

  

 А Михайла нещодавно адміністрація коледжу і  товариші по навчанню вітали із заслуженою перемогою на міському етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Хлопцю вдалося ввійти в число призерів і на обласному етапі. Відмінниками і великим розумниками, відповідальними та  наполегливими я називаю Аліну Коваленко та Тетяну Булгакову з групи Ф-931

 

  Підходить сумна пора прощатися зі своїми кращими випускниками з групи Ф-41 Вікторією Меметовою, Олегом Анкундиновим, Володимиром Пугачем з групи Ф-42, Дар’єю Строменко з групи Ф-941 – відмінниками,  членами фельдшерської бригади, яка вперше в історії коледжу здобула перемогу в  ІХ відкритому чемпіонаті фельдшерських бригад.

   

Вікторія виховує чотирьох своїх чарівних діток, а Володя і Олег – активні учасники клубу кмітливих і винахідливих,  всі разом вони виконують велику волонтерську місію, навчаючи молодших товаришів, жителів міста надавати невідкладну медичну допомогу. Безвідмовний помічник в організації багатьох заходів – Артем Мурчич. У лідерах відділення кращі у навчанні і громадській діяльності Лейла Гафарова, Анна Боцман, Дамір Бадамшин з групи Ф-942. Впевнена, що в такої молоді прекрасна перспектива.

О.А.КОТЛЯР- завідувач медсестринським відділенням №1:

- У коледжі  з повагою ставляться до  наших кращих волонтерів, активістів і відмінників навчання, цьогорічних  випускників Яни Герасименко, Тоні Яценко, Софії Углік, Ігоря Олексієнка, Романа Сіянка.

 

 Їх добре знають і в  місті, в інших навчальних закладах, адже ці майбутні медики – активні учасники волонтерського руху.

  Гарне враження по собі залишають наші випускники Любов Клименко, Катерина Завгородня, Ольга Кущ, Анастасія Курінська, Олена Рудь – всі з групи М-41, безвідмовні і ініціативні у проведенні заходів, Анастасія Бурлака з М-943.

 

А.П.РИБАЛКА – завідувач медсестринським відділенням №2:

- Я теж горджуся своїми кращими студентами. При допомозі керівників груп, добросовісних батьків ми добилися помітних результатів. Хочу відзначити наполегливість наших відмінників-випускників, активісток, волонтерів Ольги Маринич, Євгенії  Ігнатьєвої,  Владлени Коротаєвої, Марини Кагуляк з М-42. Чудові результати навчання у Альони Костюченко з М-944,  Юлії Радченко з М-932 та Єви Гиріної з М-934.

Встигають на відмінно вчитися і  бути активними в усіх гарних справах випускники Альона Савченко,  Валерія Конєва, Гліб Ралдугін.

 

Добре, що старшокурсники служать хорошим прикладом для своїх молодших товаришів, зокрема першокурсників, які теж мають вже своїх зірочок у навчанні. Однак говорити про  великі успіхи для них ще зарано, попереду чимало випробувань.

 

О.А.БАХІНА – завідувач  медсестринським відділенням №3:

- Такий чудовий приклад: у групі  М-42 відмінно навчається і різниться активною участю у волонтерській діяльності  мама – Ольга Маринич

( медсестринське відділення №2), а на нашому відділенні,  на другому курсі відмінно навчається її донька Ліза Маринич. До того ж Ліза показала відмінні знання і вийшла в число переможців на міському етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Та й інші предмети даються дівчині дуже добре. Окрім Лізи на другому курсі  отримали відмінні результати в навчанні  Ліза Чепець з М-923, Оксана Григор з М-925, Катерина Шульга та Карина Кривоніс з М-926, Марина Глущенко з М-927.  Майбутні медики не бояться труднощів, гартують себе заздалегідь. Приміром, Ганна Лихолобова переживає за рідний край, де триває військовий конфлікт, має статус переселенця, а вчиться все ж таки на «відмінно», Ліза Марченко з багатодітної сім’ї,  служить прикладом старанності для своїх близьких, Яна Мосейчук окрім навчання  дуже раціонально, з користю для себе і своїх товаришів використовує кожну хвилину. Вона встигає отримати найвищі оцінки, співати і танцювати на студентській сцені, залюбки виконувати обов’язки старости. Ангеліна Тернова теж вміє раціонально розпорядитись своїм часом, має чудові результати в навчанні ще й бере участь в усіх заходах.

 

  Отож варто подякувати  батькам, викладачам, керівникам груп за такий показний результат у навчанні та громадській роботі у  навчальному півріччі, що минуло.

 Після таких підсумків, сподіваємось, у багатьох студентів з’явиться бажання теж порадувати своїх батьків і викладачів успіхами у навчанні та громадській діяльності. Адже мета наша спільна – висока якість підготовки спеціалістів.