Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[31.01.2019] ВІТАЙМО РІК БЛАГОДАТНИЙ!


  У рідному коледжі – піднесений настрій. Рік, який впевнено наступив, астрологи нарекли роком продуктивним, вдалим, благодатним. Усі, хто  гарно трудитиметься, старатиметься  і виявлятиме вправність - однозначно здобудуть успіх.

 

  Це передбачив і директор коледжу, к.м.н. І.Е.Шарун, який напередодні Нового року виступив на засіданні Педагогічної ради, а згодом і на вітальному шоу, яке організували для викладачів учасники студентської самодіяльності.

  

У своїй передноворічній промові, зверненій до відданих колег і однодумців – педагогічного   колективу  коледжу, Ігор Едуардович говорив про творчу працю кожного, про помітні успіхи коледжу, його високий рейтинг серед навчальних закладів міста і області, відзначив внесок окремих педагогів у спільний колективний успіх і побажав натхнення та нових професійних і життєвих здобутків.

  

 І ось закружляли на сцені казкові Фея, Білосніжка, гноми, показали свій крутий норов Змій Горинич, Баба Яга, Кікімора, нагадали про красу і справедливість казкового світу Дід Мороз, Снігуронька, Лісовик, Дюймовочка, бажаною була Свинка, яка обіцяє нам рік чудовий.

  

Маленькі глядачі – діти співробітників коледжу, не зводили зі сцени оченят, цікаво було спостерігати за грою своїх вихованців і педагогам. Не лише їм.

  

 Того дня у гості до улюбленого навчального закладу завітали його випускники. Прийшли похвилюватися і порадіти за своїх дітей-артистів і деякі батьки.  Тож всі дружно аплодували грі Лілі Бульби, Ярослава Саламатіна, Олени Чекурди,  Альони Савченко, Катерини  Мілки, Насті Хлистун, Євгенія Васька, Ангеліни Тернової та ін.

  

 Кожен на цьому святі прагнув потрапити до світлини разом з  Дідом Морозом та Снігуронькою, ролі яких виконували  кращі студенти і громадські активісти – Валерія Конєва та Артем Мурчич.

   

  Порадували присутніх піснями Ангеліна Завацька, Олександра Шрам, Ангеліна Гусарова.

 Велике пожвавлення у студентів та гостей свята викликало тепле привітання директора коледжу І.Е.Шаруна.

 Піднесеність панувала ще й з тієї причини, що студентство чекали веселі зимові канікули – короткий перепочинок перед новими гарними справами, які відкривають шлях до професійного майбутнього.

   А маленькі гості свята насміялися,  повеселилися, та ще й отримали від Діда Мороза, Снігуроньки і Ігоря Едуардовича смачнючі подарунки. Голова студентського профкому Г.В.Івченко не обділила смаколиками і викладачів. Новий рік – щедре свято!