Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[28.12.2018] 2019-й – РІК ЗВИТЯЖНОЇ ПРАЦІ


 За давніми традиціями кожному новому року передує підсумок гарних справ у році, що минає. Аналізує  його і наш навчальний заклад. Щоправда,  лише половинку 2018-го, перший навчальний семестр. Однак і за цей час  достойних справ та здобутків накопичилось чимало.

 Насамперед,  Дніпровський базовий медичний коледж був і залишається провідним серед навчальних закладів Дніпропетровщини. Наш досвід в організації навчально-виховної роботи,  у впровадженні  інноваційних програм, якісній і всебічній підготовці  кваліфікованих, конкурентоспроможних медичних кадрів вивчають та беруть на озброєння інші заклади міста, області, України. Це результат згуртованої, плідної  праці всього педагогічного колективу.

 Сьогодні, як ніколи, високий рейтинг нашого коледжу. Один із аргументів:  148- набір на навчання до Дніпровського базового медичного коледжу за спеціальністю  «Медсестринство» має такі втішні показники: 5 чоловік на одне бюджетне місце, а, скажімо, на спеціальність  «Сестринська справа» на базі повної середньої освіти -7чоловік. Це найкращий в місті показник.

 

Та пам’ятаймо вислів древніх: той, хто часто озирається назад, не бачить дороги. Отож маємо чимало нових, ще вагоміших планів, програм, поглядів на подальші позитивні зміни в організації навчально-виховного процесу. Впроваджуватимемо нові перспективні  методики, залучатимемо власні наукові напрацювання, розширюватимемо можливості для якомога якіснішого засвоєння студентами теоретичних знань та практичних навичок.  Наш випускник повинен бути готовим до виконання будь-якого завдання з порятунку людини, надання їй якісних медичних послуг, звичайно,  у межах своїх компетенцій. Ми налаштовуємо  вихованців на те, що медицина – постійна робота над собою, над удосконаленням своїх знань і навичок, тому й не дивно, що значна частина наших випускників обирають подальше навчання, мають успіхи у практичній медицині.

 То ж вважаю, що подарунки під ялинку в нинішньому Новому році примітні і вагомі.

 

 

Шановні  колеги, студенти та їх батьки, бажаю кожному   примноження усіх ваших здобутків, здійснення планів та  задумів,  успіхів у корисних справах, гарного результату в усьому. Хай Новий рік засвітить для вас та ваших родин новими діамантовими гранями щастя, миру і благополуччя!

 

І.Е.ШАРУН, к.м.н., директор Дніпровського базового медичного коледжу