Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[12.10.2018] ШВИДКА ДОПОМОГА НЕ ЗАБАРИТЬСЯ!


 Ось вже увосьме проходять обласні змагання на кращу бригаду обласного центру екстреної медичної допомоги.

 

Саме в цьому центрі успішно працюють наші випускники, а керівники і кращі спеціалісти центру  протягом багатьох років із задоволенням беруть участь у проведенні тренінгів, заходів, допомагають нашим студентам як слід засвоїти майбутню професію.

  

Ось, приміром, наприкінці минулого навчального року спеціалісти обласного центру були членами суддівської колегії на змаганнях фельдшерських бригад, які вперше були організовані і з великим успіхом пройшли в  коледжі.

   

І цього разу наших студентів запросили на змагання в ролі статистів і акторів.  У змаганнях брала участь 6 бригад з усієї Дніпропетровщини. Серед дніпровських  майбутніх медиків активну участь у цьому захоплюючому своєю майстерністю і динамікою заході взяли студенти-старшокурсники  Артем Мурчич, Ярослав Саламатін, Олег Анкудінов, Данило Чернуцький,  Назарій Невтриніс, Володимир Пугач, Віталій Кисличний, Гліб Ралдугін та ін., які  допомагали медикам Індустріального та Жовтневого районів.

    Завданням  бригад було правильне сортування,  надання невідкладної допомоги та швидке  транспортування  трьох десятків потерпілих.

«Ситуація», в якій слід було прийняти єдине правильне рішення, видалась не простою, наближеною до реалій. На першому етапі конкурсу слід було надати термінову допомогу травмованим у дорожньо-транспортній пригоді, на другому – вагітній жінці,  на третьому – людині, яка отримала травму та впала з висоти.

 

  Наші студенти  якнайкраще справилися з відведеною їм роллю, мали подяку від старших майбутніх колег та від присутньої на змаганнях заступника директора О.С.Федорці. Для наших студентів  побачене і почуте  на змаганнях стало справді  важливим у подальшому опануванні  нелегкої медичної науки..