Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[12.10.2018] НАЙВИЩЕ ЗВАННЯ НА ЗЕМЛІ


 Таке звання мають представники одразу двох професій – медика та вчителя. У нашому Дніпровському базовому медичному коледжі працюють  справжні майстри педагогічної ниви, які навчають загальноовітнім  предметам, а також їх колеги – викладачі клінічних дисциплін.

 

Усім їм властива одна чудова риса – відданість  професії. Вони – справжні друзі, порадники, наставники для сотень студентів нашого коледжу, за їх плечима – плідні роки творчої, натхненної роботи, пошук нових форм і методів викладання, наполеглива праця над собою, прагнення знайти і впровадити найкращі,  найсучасніші і найбільш ефективні  інноваційні проекти. Тож заслуженими будуть мої слова щирого привітання з Днем працівника освіти всіх шанованих колег, всієї нашої дружної педагогічної сім’ї.

 

 

 

Побажання незмінні і сердечні: міцного здоров’я, наснаги, професійного злету, сімейного благополуччя. Ми разом робимо надважливу державну  справу – готуємо рідній Україні кваліфікованих, навчених, вихованих  і духовно зрілих Громадян. Тож по праву пишаємось вами особисто я і адміністрація коледжу!

Не обійти ще однієї  видатної події  цих днів – 148-ї річниці від часу заснування нашого навчального закладу. За ці майже півтора століття підготовлено  десятки тисяч висококваліфікованих, відданих своїй професії фахівців. Славні імена фундаторів української медицини і до сьогодні пам’ятають, визнають, шанують у нашій державі та за кордоном. Про них та про роки становлення одного з кращих навчальних медичних закладів України – Дніпровського базового медичного коледжу розповідають матеріали і експонати створеного нами музею.

Нинішні педагоги – спадкоємці кращих традицій своїх попередників. Тож для кожного з нас  ці два свята в одному дають ще одну можливість проаналізувати, зважити, примножити набуте, розкрити свій творчий потенціал. Бажаю перемог кожному нашому шановному викладачу на безкраїй і щедрій педагогічній ниві!

І.Е.ШАРУН, к.м.н., директор Дніпровського базового медичного коледжу