Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[08.06.2018] ЄВРОПА – ЦЕ МИ!


 Директор Дніпровського базового медичного коледжу, к.м.н. І.Е.Шарун переконаний, що  підготувати кваліфікованих, конкурентоспроможних медичних фахівців – цього замало.  Слід виростити для держави ще й духовну, культурну, фізично досконалу особистість. Над цим завданням працює весь педагогічний колектив коледжу. Свідчення цього, приміром, -  чудовий навчально-виховний захід, який підготували та провели викладач іноземної мови  Ірина Володимирівна Зубченко при сприянні Центру національного виховання, яким керує Катерина Петрівна Кожевникова.

  

Захід носив назву «Парад країн», і від першої до останньої хвилини проведення  його з інтересом сприймали присутні першокурсники

медсестринського відділення. Студенти групи  М-915 спочатку розповіли про нині популярне і в нашій країні свято – День Європи, затим захопили цікавою і пізнавальною подорожжю найменшими за територією країнами Європи.

  

Про прапор, гімн, політичний устрій, видатних письменників, композиторів, митців, про народні звичаї та традиції Монако, Ватикану, Сан-Марино, Ліхтенштейну, Мальти, Андорри, Кіпру, Люксембургу під музику класичних творів європейських композиторів та відеосупровід захоплено розповідали Настя Матлах, Діана Завражна, Настя Ковальова,  Костя Куляскін, Валя Пархоменко, Ірина Назаренко, Катя Кухаренко, Оксана Григор та ін.

  

Єгор Циганков, Гліб Сухина та Настя Ковальова розіграли чудову сценку за участю «привида» у виконанні Гліба Сухини. Наприкінці студенти встигли розповісти і про найбільшу європейську країну – Францію.

Головне ж, побувати на такому заході було і цікаво, і корисно.