Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[08.06.2018] «ВИ НАШІ ДОБРІ ДРУЗІ!»


     «ВИ НАШІ ДОБРІ ДРУЗІ!»

  Ця фраза не раз звучала із вуст дітей та медичного персоналу міської клінічної  дитячої лікарні №1, яка знаходиться під опікою наших студентів-волонтерів.

Вже не один рік наші студенти допомагають лікарням міста в обслуговуванні та догляді за хворими. Старанність, уважність, знання та вміння майбутніх медиків схвалюють всі численні пацієнти.

 

Особлива увага – дитячим клінікам, зокрема, КЗ «ДМДКЛ №1 «ДОР». Причому такі теплі взаємини обопільні. Головний лікар цього лікувального закладу Володимир Іванович Івашина, головна медична сестра Тетяна Володимирівна Смолова, інші лікарі та медсестри неодноразово висловлювали свою вдячність  адміністрації, викладачам, студентам нашого коледжу. Є за що.

  

- Ми запрошуємо випускників Дніпровського базового медичного коледжу на роботу в нашу клініку, бо впевнені в якості підготовки медичних фахівців,  бачимо їх старанність і добре ставлення до дітей під час проходження ними практики в нашому лікувальному закладі. Вони навчені всім необхідним прийомам і методам медичного обслуговування  та догляду за дітьми, до того ж виховані   уважними та милосердними.

  

- Надзвичайно велика роль у цьому викладачів, - продовжує думку головного лікаря головна медична сестра Т.В.Смолова. - Саме вони і, зокрема, Л.В.Пойда, О.О.Дажук -  вміють правильно організувати проведення практичних занять, навчити студентів всьому необхідному для повноцінної роботи.

 

- Однак навряд чи вдалося  б працювати з такою віддачею, якби не допомога та підтримка нашого коледжу і керівників дитячої лікарні, - нагодилася на розмову викладач ЦК педіатрії Людмила Володимирівна Пойда. – Володимир Іванович Івашина, приміром, розуміючи всю важливість підготовки молодих фахівців, взявся провести в нашій навчальній кімнаті капітальний ремонт.

  

 - Роботи ведуться повним ходом, після чого ми оснастимо і оформимо навчальну кімнату. І тут впевнені в допомозі адміністрації коледжу.

І ось, врешті,  наразі саме свято. Студенти  груп М-932 та М-42 на чолі з Людмилою Володимирівною Пойдою, у костюмах популярних казкових героїв, з подарунками та яскравими кульками заходять до приміщення лікарні.

  

Назустріч висипали радісні дітлахи, вийшов медичний персонал. Всі  очікували на ці відвідини студентів нашого коледжу, бо такі зустрічі давно вже стали традиційними. Чергова така зустріч відбулася на Новорічні свята.

Дівчата з групи  М-932 Марія Назирова, Тая Гаюн, Альона Савченко за дорученням своїх товаришів привезли гарний подарунок – сучасний   повивальний столик, іграшки.

  

Щедрі подарунки – іграшки, предмети гігієни, фарби, книжечки та багато іншого підготували і студенти групи М-42. А ще ці дівчатка  попрацювали над виготовленням костюмів і виглядали дуже привабливо. В.Токовенко, О.Ніколаєнко, О.Шапошник, І.Сіряк, В.Ворбйова, О.Федорова, М.Тонконог, К.Чередник, В.Поліщук, М. Кузьменко, Е.Лебедева та  інші своєю увагою та подарунками, щирими вітаннями не обминули  жодного відділення, де на порозі їх зустрічали завідуючі, лікарі та медсестри.

 

Затримались дівчатка біля невеличкого хлопчини.  Він, як і чимало інших діток,  виховується державою. На  особливі вітання зі своїм днем народження цей хлопчик навіть не розраховував, аж тут наші студенти. З подарунками,  поздоровленнями, побажаннями. Та в казкових костюмах, та з примовками, сценками, у хлоп’яти аж дух перехопило.

 

Візит добряче затягнувся, а малеча все не відпускає, за руки тримають, на ручки лізуть, пригортаються, студенти ж, розчулені такою увагою, вдячністю, і самі не поспішають. Гарна така зустріч вийшла, скільки їх у студентів-медиків попереду!