Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[31.05.2018] ВИКЛАДАЧІ- СМІЛИВО ЙДУТЬ У НАСТУП


 Спорт у нашому коледжі завжди  єднав викладачів і студентів. Ініціатором такого єднання завжди виступав директор коледжу, к.м.н.

 І. Е.Шарун. Розвивається спорт – зростають і спортивні здобутки.  В останні роки, приміром,  на нашому рахунку чимало яскравих спортивних перемог. Та головне й не перемога, а, насамперед, активна участь у спортивному житті регіону. Ось і наприкінці травня відбулася обласна спартакіада серед співробітників ВНЗ І-ІІ р.а. Змагання  проводилися у  Кам 'янському  коледжі  фізичного виховання.

Наша команда на чолі з незмінним капітаном – директором навчального закладу І.Е.Шаруном взяла активну участь у  змаганнях з волейболу. Напружено і динамічно провели три матчі. Віддані своїй команді і волейболу гравці – викладачі коледжу  Т.С.Кухтін, Г.Є.Калініченко, П.Є.Мартиненко, О.І.Яланський, О.В.Кривенко, Б.А.Таркановський протягом всієї гри перехоплювали ініціативу, відчувалась натренованість і завзятість наших спортсменів.

 

 

Під час гри прихильники розвитку спорту в коледжі – заступник директора О.С.Федорці, керівник фізичного виховання А.І.Спіцина,  голова ЦК військово-спортивних дисциплін С.О.Шапіро всіляко підтримували свою команду.