Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[31.05.2018] АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧИННІСТЬ ВИЗНАЧАЛИ В НАШОМУ КОЛЕДЖІ


 На базі  нашого навчального закладу відбулося обласне методичне об’єднання завідувачів бібліотек ВМНЗ І-ІІ р.а. Тема надзвичайно цікава – «Академічна доброчинність як бібліотечний проект». Цікаво було послухати виступи працівників Дніпропетровської обласної універсальної бібліотеки імені Первоучителів слов’янських Кирила та Мефодія.

  

 У виступі завідувача  відділом наукової інформації і бібліографії КЗК ДОУНБ Ірини Вікторівни Барабан була порушена заявлена тема академічної доброчесності, вона надала опис практичних знань для сучасного навчання. Тему інформаційно- бібліографічного видання ДОУНБ на допомогу студентам та викладачам розкрила головний бібліограф відділу наукової інформації і бібліографії  ДОУНБ В.А.Піскун.

Її колега – завідувач відділом наукового опрацювання документів та організації каталогів КЗК ДОУНБ Н.Г.Литвиненко поділилася  думками про організацію роботи у зв’язку з переходом на нову міжнародну класифікацію. А її колега – головний бібліотекар відділу опрацювання документів та організації каталогів КЗК ДОУНБ Г.Г. Кучугурна намагалася передати методику складання класифікаційних індексів за УДК».

 

 Та якими б важливими не були порушені теми, найцікавішим було спілкування колег, обмін думками та досвідом, прагнення поділитися найкращими напрацюваннями. Прислухалися гості і до нашого завідувача бібліотекою, досвідченого фахівця – Ірини Сергіївни Бердник, участь у зацікавленій розмові взяла методист С.А.Місбахова. А думка в усіх учасників була одна:  і надалі, прислухаючись до всіх новинок та напрацювань бібліотечної справи,  сприяти  отриманню знань та розвитку студентства.