Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[31.05.2018] ПОЇЗДКА ЗА ВРАЖЕННЯМИ


 18 травня студентам груп М-32, Ф-21, Ф-922 Дніпровського базового медичного коледжу була надана чудова нагода  відвідати анатомічний музей медичної академіі. Як зазначила студентка групи М-32 Владлена Коротаєва, « ми побачили морфологічний корпус - і  відчули незабутнє враження від самого вигляду  будови, зрозуміли, що приїхали недаремно.

 

Екскурсія розпочалась з величного пам’ятника  героям-медикам Великої Вітчизняної війни.

 

  Перед анатомічним  музеєм оглянули портрети видатних вчених-медиків нашого міста, які своє життя присвятили розвитку анатомії, гістології, зокрема це -  Карпов В. П. , Маковецький В. Д., Стебельський С. Е., Козлов В. О.

В  анатомічному музеї погляди студентів були прикуті до  різноманітних експонатів. Залишилось чимало вражень у кожного. Ось деякі з них:

 Студент групи М-32 Коліпаєв Сергій:

 «Не дивлячись на те, що ми добре ознайомлені з анатомією людини, нам вдалося дізнатися багато цікавих фактів щодо аномалії розвитку людини, спричинених шкідливими звичками та нездоровим способом життя. Несприятливі фактори навколишнього середовища ми вивчали на заняттях з основ екології та профілактичної медицини, а музей поповнив наші знання».

 Студентка групи Ф-922 Ткач Катерина:

 «Нас дуже здивував розмір скелета коня та експонат ока кита. Найбільша кількість експонатів була присвячена анатомії та патоморфології людини. Ми були вражені досконалістю тіла людини». 

Студентка групи Ф-21 Попова Юлія:

 «Ми горді тим, що наш коледж також має чудовий анатомічний музей, який відвідують школярі та студенти інших навчальних закладів, адже в нашому музеї теж наочно представлені експонати, які демонструють пагубні наслідки шкідливих звичок».

Студентка групи М-32 Ігнатьєва Євгенія:

«Згодом ми завітали до лекційної аудиторії морфологічного корпусу та відчули атмосферу медичної науки, яка розвивалась тут протягом століть, а наші викладачі згадали себе студентами.

  

 Затим  відвідали парк, спортивний корпус, помилувались басейном  медичної академії.

Нам дуже сподобалось проведення занять у формі екскурсії, це зацікавлює та мотивує до кращого навчання.

Дякуємо за таку прекрасну нагоду керівництву коледжу та нашим викладачам Площенко Г.М.,  Яроцькій Т.В., Старовойт О.С.».