Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[31.05.2018] НАШІ ВОЛОНТЕРИ НАВЧАЮТЬ МОЛОДЬ


 Днями до Дніпровського базового медичного коледжу завітали першокурсники факультету організації руху поїздів коледжу транспортної інфраструктури на чолі з методистом  О.А.Полонською.

  

Як завжди, гостей радо зустріли заступник директора О.С.Федорці, викладачі ЦК медсестринства Т.О.Третяк та І.В.Помінова.

 

 Для майбутніх залізничників  така зустріч  мала надзвичайну вагу, адже кожен з  них повинен добре знати правила надання першої домедичної допомоги, а волонтери коледжу завжди готові показати і навчити цій важливій справі всіх бажаючих.

  

  Розпочали прийом гостей з відвідин анатомічного музею та коротенької екскурсії, яка справила на юнаків та дівчат велике враження. Затим викладачі і члени студентської волонтерської бригади розповідали і показували прийоми надання невідкладної допомоги, супроводжуючи ці покази відеороликами.

 

Наші студенти Влад Несміян, Роман Сіянко, Яна Герасименко, Ігор Олексієнко робили це так впевнено, з таким знанням справи, що майбутні залізничники з увагою слухали кожне слово.

  

-         У нашому коледжі, - сказала наприкінці зустрічі методист О.А.Полонська ,- теж навчають наданню невідкладної допомоги, однак ваші студенти – справжні майстри. Ми отримали величезну користь і задоволення від сьогоднішнього спілкування, від цікавої екскурсії до анатомічного музею коледжу, присвяченої пропаганді здорового способу життя, від практичного тренінгу, на якому в наших студентів була змога не лише подивитись прийоми надання невідкладної допомоги, але й самим спробувати це зробити.

 

-          Дуже сподіваюсь, що і надалі наші ділові взаємини продовжаться і висловлюю глибоку вдячність адміністрації вашого закладу, особисто директору, к.м.н. І.Е.Шаруну, його заступнику О.С.Федорці, викладачам за велику волонтерську діяльність і популяризацію медичних знань.