Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[31.05.2018] «ЕСКУЛАП» ПРИНІС НАМ УСПІХ!


  У нашому коледжі добре пам’ятають весняний день, коли  зібралися  на свій традиційний конкурс «Ескулап» четвертокурсники медсестринського відділення.

  

  Дівчаткам, які працювали під пильним  оком авторитетного журі, вдалося успішно відповісти на 100 тестів, справитися із численними практичними завданнями, виконання яких вимагали знань з терапії, хірургії, педіатрії і т.д.

 

 І хоча всі старшокурсниці старалися неабияк, все ж перемога дісталась найсильнішому – Ірині Прудченко. Після поздоровлення директора коледжу, к.м.н. І.Е.Шаруна, його заступника О.С.Федорці, викладачів та друзів, Ірина не стала гаяти часу на відпочинок та приступила до підготовки.

 

  Студентці належало взяти участь у ХХ обласному конкурсі професійної майстерності «Ескулап» за фахом «Сестринська справа», який проходив у Кам’янському медичному коледжі.

 

   Хвилювання дівчини було зрозумілим, адже до Кам’янського з’їхались найуспішніші студенти-медики області. Однак хвилювалась Ірина даремно, Завдяки міцним знанням, відпрацьованим практичним навичкам, І.Прудченко зайняла ІІ місце.

 

 Першість дісталась  старшокурсниці  Кам’янського медичного коледжу. Однак справа не в зайнятому місці, а в тому, що молоде покоління майбутніх медиків – достойне і викликає схвалення та підтримку в наших викладачів.

  

Адміністрація, колектив викладачів та студентів Дніпровського базового медичного коледжу вітають свою кращу студентку із заслуженою перемогою. Здобуті у коледжі знання  справді відкривають дорогу в світ.  Ірині і сотням, тисячам юних медиків.