Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[25.05.2018] СПІВЧУТТЯ ТА УВАГА – ДО ЛЮДИНИ ПОВАГА


 Співпереживання, готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу людині. Такими ми виховуємо наших студентів з перших днів перебування у коледжі. І знаходимо в серцях юних палкий відгук.

  

Ось, приміром, такий зворушливий і пам’ятний захід провели студенти групи Ф-912 під керівництвом свого куратора, викладача ЦК медсестринства О.Г.Дорошенко.

 Дівчатка Аня Устименко та Вікторія Сіра підготували виступи, присвячені проблемі інвалідності. Студентки намагалися показати чому з кожним роком зростає кількість людей, які мають особливі потреби, як слід ставитися до таких людей державі, суспільству.

 

   Затим почалася  дуже потрібна і сердечна розмова, в якій взяли участь студенти групи Ф-912 і їх товариші-другокурсники. Анжела Варакіна, приміром,  розповіла як спілкується зі своїм товаришем, позбавленим можливості повноцінного життя,  тато у Дар’ї  Нікітіної  – тренер, він працює з паралімпійцями, тож доречними були поради цього тренера, передані його донькою Дар’єю. Ось так непомітно сплив час, жодного байдужого не було. Першокурсники і студенти трохи старшого віку вчилися поваги  до людини з особливими потребами.