Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[25.05.2018] ДІЛОВА ГРА ДІЛОВИХ ФАХІВЦІВ


 По- діловому і з користю для присутніх провели захід  у формі гри  студенти груп М-926 та М-922 під керівництвом викладачів ЦК медсестринства Ю.М.Ковальчук та Т.В.Юдіної.

 

Присутнім викладачам ЦК медсестринства, студентам молодших курсів учасники ділової гри за допомогою майстерно підготовлених сценок показали взаємодію різних психологічних  типів медичних сестер.

  

 Студентки Ангеліна Тернова, Надія Лисняк Ангеліна Мосійчук, та інші учасники у цікавій, здебільшого гумористичній формі показали роботу медичних сестер терапевтичного, неврологічного, приймального відділень, пульмонології, кардіології,  пологового будинку, амбулаторії  і т.д.

 

 Студенти на прикладах показали якою повинна бути медична сестра, якими необхідними знаннями володіти, а до того -  з якими типами характеру хворих доведеться мати справу в реальній роботі медичної сестри і яким чином запобігти конфліктам та надати якомога повну і кваліфіковану допомогу хворому.

 

 Присутнім, напевне, найбільш припав до душі материнський тип медичної сестрички, а учасники заходу наприкінці зустрічі поетичним словом  підкреслили  наскільки  важлива для суспільства, для кожної людини кваліфікована робота медичної сестри.