Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[25.05.2018] НЕ ЗМАРНУЙТЕ ЧАС ТА ЖИТТЯ!


 Тиждень ЦК медсестринства, присвячений Міжнародному дню медичної сестри, розпочався з  цікавого і добре підготовленого заходу  під назвою «Час і життя», в проведенні якого взяли участь студенти груп М-921, М-924, Ф-922, Ф-912, Ф-913.

 

  Зі щойно минулим святом медичної сестри присутніх поздоровила голова ЦК медсестринства Світлана Григорівна Мартинова.

 

 Далі цікаво, змістовно, пізнавально говорили про час та його значення для здоров’я і життя людини. Студенти з групи Ф-922 та М-921Євгеній Ільчук, Настя Євдокимова, Вікторія Болонська, Олена Міщенко  робили цікаві повідомлення з історії медицини, народної медицини, розповідали про перших лікарів людства, про медичних світил минулого і сучасних українських учених- медиків.  

  

Присутнім студентам молодших курсів було надзвичайно цікаво дізнатись про десять спеціальних хірургічних жестів-сигналів, про платинову, золоту хвилину, яка може стати рятівною для людини.

  

 У залі повна тиша.  Авторитетні серед молоді і викладачів студенти – випускники фельдшерського відділення  Владислав Несміян та Кирил Рибалко розповідають з якої причини бійцю на полі бою загрожує швидка загибель, як її попередити, а головне - як надати  якісну першу долікарську допомогу та евакуювати пораненого з поля бою.

  

 Завершився захід на радість присутнім піснею про героїчну роботу медиків, зокрема хірургів, які рятують життя людини.