Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[25.05.2018] «ВИШИВАНКА – ЦЕ МОЯ ДУША»


  Під таким гаслом відбулося велике національно-патріотичне свято, організоване адміністрацією

 

 Дніпровського базового медичного коледжу під керівництвом директора закладу, кандидата медичних наук Ігоря Едуардовича Шаруна.

 

 Ще з ранку студентів та викладачів зустрічають по-святковому прибраний вестибюль,  яскраві плакати. Такі  ж  привабливі та гарні, вбрані в розмаїття вишиванок викладачі та студенти.

 

Директор закладу, к.м.н. Ігор Едуардович Шарун разом зі своїми заступниками обходить з привітаннями всі навчальні групи. На цьому свято не завершується.

 

 Понад триста учасників  Міжнародного дня вишиванки на чолі з  Ігорем Едуардовичем прямують до парку імені Богдана Хмельницького. Навколо пам’ятника студенти та викладачі шикуються в коло, проводять флешмоб. Над парком звучить багатоголосе «Вишиванка – це моя душа».

 

- Нинішнє свято, - звертається до присутніх директор коледжу, - данина кращим звичаям і традиціям українського народу. Саме вишиванка, вишиваний рушник були і залишаються символами чистоти людських помислів, Оберегами Любові і Добра, Благословінням на достойні вчинки.

 

 Такими достойними, люблячими і відданими разом з батьками і ненькою-Україною виховуємо і ми вас…

У такому пишному святі виявили бажання взяти участь і працівники парку – директор парку ім.. Б.Хмельницького М.І.Кагіян та його заступник Т.О.Мудрак. І справді, було що послухати, було на що подивитися.

 

 Студентка групи Ф-911 Катерина Куцубіна прочитала вірш «Одягнімо, друже, вишиванку», її одногрупники  Владислав Мироненков, Ірина Стьопіна,  студентка групи М-932 Анастасія Потапенко підхопили поетичне слово про вишиванку та славний український стрій.

 

 Над парком, над проспектом імені Б.Хмельницького лунають чарівні пісні. То студенти Ангеліна Завацька, Катерина Мілка, Таїсія Ярина, Ярослав Могильов  славлять рідну Україну, люблячу матір, українську  святість – вишиванку.

 

 До студентів приєднується і гурт «Січеслав», який порадував професійним виконанням козацьких та патріотичних пісень.

 

На згадку про це незабутнє свято студенти, адміністрація, викладачі коледжу зробили знімки на фоні своєї альма-матер, де почуваються по-справжньому щасливими.