Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[10.05.2018] М’ЯЧ ПОСПІШАЄ ДО ДІВОЧИХ РУК


 Баскетбол у нашому коледжі користується особливою популярністю. Дівчата, хлопці, викладачі, директор навчального закладу, к.м.н. Ігор Едуардович  віддають перевагу цьому виду спорту, пропагують його серед студентства. Ось і красномовний приклад.

 

    Наприкінці  квітня відбулися фінальні обласні ігри з баскетболу серед ВНЗ  І р.а. Змагалися дівчата.

У фіналі вони грали з  командою Криворізького медичного коледжу  та Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу. Програли тільки майбутнім транспортникам та  зайняли ІІ місце.

Кращим гравцем змагань визнали студентку гр. Ф-913 Дончу Яну, яка ще з дитинства любить цю гру та займалася баскетболом у ДЮСШ. До того ж Яна дуже  цікава особистість. Дівчина – активний член мовно-літературного гуртка «Заміс», проводить дослідницьку роботу, вивчає і збирає методи траволікування рідного краю, досліджує наслідки Голодомору 1932-1933 року на Дніпропетровщині, пише нариси про видатних людей свого населеного пункту. Яна – активний учасник багатьох заходів, присвячених  історичним та літературним подіям. У неї вистачає часу ще й для сцени, чимало глядачів аплодували їй під час виступу Яниної команди на фестивалі гумору «Сміхомед - 2018». Навчання  у коледжі дівчина теж не прогавить, у неї лише хороші та відмінні оцінки. Викладачі та студенти заслужено поважають Яну, отож пораділи і за її успіхи у баскетболі. Докладали зусиль у грі і інші члени команди на чолі з відомою в коледжі спортсменкою,  старанною студенткою і громадським активістом Вікторією Кислою з групи А-42.

Склад команди:

 

 

 

 

 

Дончу Яна

Ф-913

 

 

Луценко Анастасія

А-31

 

 

Стародубцева Анна

М-921

 

 

Стародубцева Аліна

М-921

 

 

Єфіменко Юлія

М-925

 

 

Бесчекова Валерія

М-932

 

 

Суровяткіна Анастасія

М-934

 

 

Кривинець Анастасія

Ф-31

 

 

Куцубіна Катерина

Ф-911