Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[10.05.2018] «КРАЩА АКУШЕРКА» У МНОЖИНІ


  Справді  чудовий захід – конкурс професійної майстерності «Краща акушерка» організували викладачі  ЦК акушерства і гінекології.

  

Участь у конкурсі взяли групи А-31 та А-32. У журі – поважні і вимогливі викладачі – О.П.Шамаріна, В.В.Пузій, Н.В.Сензюк, О.В.Крапива.

 

 Завдання досить складні, передбачають тестовий контроль. Протягом неповної години учасники конкурсу мають знайти відповідь  на 100 тестів.

 

Друга частина ще напруженіша: необхідно показати практичне вміння надати допомогу породіллі, добре знати обладнання, чітко дотриматись всіх інструкцій і наказів щодо безпеки проведення маніпуляцій і при цьому  поставитись до жінки, її рідних з великою увагою та коректністю. Останній тур конкурсу передбачав ще й розкриття творчих нахилів учасників.

  

 Дівчата І.Федюк, М.Макула, О.Ливинець, Д.Сап’яна, М.Ємельянова, А.Булахова, Є.Косенко, А.Погребна, А.Жуйкова та єдиний юнак у команді – Олег Колодяжний з ентузіазмом взялися за виконання завдань теоретичної, затим і практичної складових конкурсу. Судді були дуже прискіпливими і перевіряли виконання теоретичних та практичних завдань у кожного конкурсанта окремо.

 

Майбутні акушерки  хвилювались, однак  поводились впевнено. Хвилювались за них і завідувач акушерським відділенням Г.В.Івченко, голова ЦК акушерства і гінекології І.Є.Кирилова.  Та даремно. Учасники конкурсу чудово виконали всі вимоги, продемонстрували свої міцні знання у власній підготовці до виконання маніпуляцій, підготовці пацієнта та обладнання, у послідовності виконання тієї чи іншої  навички і т.д.

  

 Врешті перейшли до не  менш цікавого, третього туру. Більшість з учасників конкурсу намагались розкрити ще й свої творчі здібності. Чудово виглядали старанно вишиті  дівчатами рушники, прекрасна композиція Ірини Федюк, вабив око витвір кондитерського мистецтва та дівочих рук – чудовий торт. І це ще не все. Маша Макула здивувала і порадувала своїми поетичними здібностями, виступивши з власним віршем на злободенну тему людського буття.

 

 Діана Сап’яна натхненно читала Ліну Костенко. До  сліз зворушила пісня про пологовий будинок у виконанні улюбленої в нашому коледжі співачки Маші Ємельянової. За підсумками конкурсу саме ця  старанна студентка і стала переможцем. Однак без нагород та подарунків,  добрих і корисних настанов членів журі не залишився жодний учасник.

 

   Слів подяки заслуговують і самі організатори, вони ж члени журі конкурсу. Така форма роботи зі студентами  і справді сприяє кращому засвоєнню знань та духовному  формуванню майбутніх акушерів.