Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[10.05.2018] ВОЛОНТЕРИ – ЦЕ МИ!


 Студентів нашого коледжу добре знають і привітно зустрічають в усіх лікувальних закладах міста і, зокрема, в обласній клінічній лікарні імені І.І.Мечникова.

 

 Нічого дивного. Ось уже скільки років поспіль наш навчальний заклад готує для клініки чудових фахівців, а наші волонтерські загони повсякчас намагаються надати допомоги хворим, беруть участь у проведенні акцій  медичної  допомоги інвалідам, бійцям АТО та іншим категоріям населення.  Наші волонтери також беруть активну участь в організації здачі донорської крові, у догляді за пораненими та хворими бійцями.

  

 Наприкінці квітня наші волонтери зібралися  в обласній консультативній поліклініці для участі в традиційній  акції, присвяченій річниці Чорнобильської трагедії. У цей день кращі фахівці лікарні, серед яких відомі професори,  мали намір провести консультативний прийом та обстеження п’ятдесяти ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які мешкають в Західному Донбасі.

  

 Перед присутніми, серед яких були і представники нашого коледжу, виступив  головний лікар обласної клініки С.А.Риженко. Сергій Анатолійович зазначив,  що в нашій області проживає близько 22 тисяч людей, які постраждали від аварії на ЧАЕС,  серед них - 12 тисяч ліквідаторів наслідків цієї аварії.  Дві з половиною тисячі земляків мають інвалідність.

 

 Зокрема, у шахтарському регіоні -  містах Першотравенську та Павлограді  проживає більше 500 чорнобильців.

-         Саме для чорнобильців  цих двох міст, - сказав у зверненні до присутніх  С.А.Риженко, - ми й організували цей захід.  Наша лікарня має повний обсяг клініко-діагностичних методів обстеження і лікування потерпілих від тієї страшної аварії.  Медичний персонал завжди готовий надати необхідну допомогу  ліквідаторам аварії, які знехтували власною безпекою, життям і здоров’ям, щоб врятувати мільйони людей. Для вас, шановні, наші двері завжди відчинені.

  

Студенти Дніпровського  базового медичного коледжу виховуються в дусі гуманізму і  допомоги тим, хто її потребує. Тож  жодної благочинної акції вони не пропускають. Так і цього разу. На чолі з методичним керівником переддипломної практики Валентиною Василівною Некрашевич та при сприянні старшої медичної сестри диспансерного відділу  ЧАЕС Ніни Сергіївни Мороз,  студенти груп Ф-941, Ф-41 взяли активну участь в організації цієї чорнобильської благодійної акції.

 

 Вони відповідально і сумлінно виконували всі доручення, проявляли повагу і тактовність, турботливо ставились до побажань та потреб чорнобильців.

 

 Після всебічного обстеження  прощались з цими людьми, як справжні друзі.  Чорнобильці з  Павлограда та Першотравенська висловили глибоку вдячність студентам нашого навчального закладу, передали подяку та вітання адміністрації  та викладачам коледжу, які  навчають і виховують таке  достойне поповнення  для  української медицини.