Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[10.05.2018] ЗДОРОВА МАТИ – ЗДОРОВЕ ДИТЯ


  Чимало зусиль доклали викладачі ЦК акушерства та гінекології при підготовці  до проведення  свого  тижня.

 

 Слід сказати, що накреслена програма була досить насиченою, розпочали тиждень з такої форми  масового заходу,  як  брейн-ринг. Зійшлися  на інтелектуальний поєдинок команди – представники груп Ф-941, Ф-942, Ф-41.

 

 Завдання для  змагання склала викладач ЦК акушерства та гінекології О.В. Крапива. Слід відзначити, що запитання були і справді надзвичайно цікаві, потребували добрих знань не лише з медицини, але й з історії, культури, інших галузей.

 

 Всі три команди ретельно шукали помилки у малюнку внутрішніх органів людини, виконаного славнозвісним Леонардо да Вінчі, визначали вік жінок на картині відомого художника, розкривали особливості поведінки птахів та ще багато цікавого.

 

На наступному етапі брейн-рингу говорили вже на більш наближену до акушерства та гінекології тему, задавали міжкомандні запитання,  час від часу все ж  повертаючись до мистецтва, літератури.

 

 При такій активності визначити окремо взятого переможця, як і команду,  надзвичайно важко, тому всіх задовольнила однакова кількість отриманих балів та тісне, дружнє інтелектуальне спілкування студентської молоді.

  

 У цей же день викладачі ЦК акушерства і гінекології організували ще один важливий захід. Лікар  обласного центру планування сім’ї Д.І.Малишкін зустрічався з хлопцями-першокурсниками. Певне, відверто поговорити з лікарем для підлітків саме на часі.

 

 Викладачі ЦК акушерства і гінекології Х.О.Фельд та А.В.Кирюшенко  відправились на зустріч з молодшими студентами до гуртожитку. У дружній атмосфері довіри поговорили про профілактику статевих захворювань, дали дівчаткам потрібні поради, відповіли на запитання.  У ці ж дні дівчатка-підлітки мали розмову з компетентною людиною,

 

  кандидатом  медичних наук з обласного перинатального центру О.І.Мальцевою, яка  у своїй бесіді порушила такі важливі теми як збереження репродуктивного здоров’я жінки.

 

На цю зустріч зібралося чимало дівчаток. Розмова вийшла корисною і необхідною.