Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[26.04.2018] СТУДЕНТСЬКОГО СМІХУ, ЯК ВЕСНЯНОГО ЦВІТУ


 

Цього  дня чекали з нетерпінням. До нього готувалися можливо ретельніше, ніж, скажімо, до заліку. Терпляче, творчо, з азартом і з любов’ю.

 

А день цей – щорічний фестиваль  студентського гумору «Сміхомед-2018». Кілька років тому ініціатором свята доброї посмішки виступив директор коледжу, к.м.н. І.Е.Шарун.  Від тієї пори зростали ряди цінителів влучного слова. Ось тепер і маєш: для участі в фестивалі, темою якого взяли слова «Весна іде і нам несе…»  заявки подали п’ять команд.

 

 

 Днями всі вони, у супроводі численних друзів - вболівальників, на чолі з поважним журі зібралися у великій залі коледжу. І закрутилось.

 

 

 На початку   свята гумору, заступник директора Наталія Луарсабівна Гармаш  представляє  склад  журі: голова журі – директор коледжу Ігор Едуардович, члени цієї категоричної і водночас доброзичливої  команди – перший заступник директора Тетяна Вікторівна Ромащенко, заступник директора Олена Сергіївна Федорці, голова студентського самоврядування, відмінниця навчання  Таміла Довженко, незмінний капітан команди кмітливих і винахідливих,  старшокурсник фельдшерського відділення  Едуард Яковлев, а також і сама Наталія Луарсабівна.

 

 

 

 

 

 Вечір розпочинається з проведення жеребкування. Для цього збираються всі п’ятеро капітанів команд. І ось на сцені  команда «Медики на стилі», яким видалось  відкривати фестиваль. Команда представляє медсестринське відділення №1, творчі керівники та організатори команди – завідувач відділенням О.А.Котляр та викладач О.С.Старовойт.

 

 

 

 

 

 Сценаристи команди добре постарались, згадали і використали популярні, смішні і теплі за змістом мультфільми, гарну музику, створили відеоролик-візитку. Вдалою  вийшла у них сценка «На прийомі у лікаря», хлопці та дівчата багато жартували і танцювали.

 

 Затим, згідно з результатами жеребкування,  «Медиків на стилі» змінила команда гумористів «Бригада» фельдшерського відділення. Заздалегідь зазначимо, що  дуже вдало керували підготовкою команди, створенням сценарію викладачі Наталя Миколаївна Терещенко та Наталя Миколаївна Лещенко, які вже не раз доводили свою здатність до  хорошого жарту та влучного гумору.

 

 

 

 

 

 Тому у команді – вже відомі  гумористи, а також юна зміна з числа першокурсників відділення.  Яких лише «гачечків», яких лише  неочікуваних «поворотів» набуває виступ команди. Прекрасну творчу знахідку -  «Бригадні новини», присвячену студентському  життю та  медицині змінює сценка про життя-буття студентського гуртожитку. А скільки сміху в залі викликає бабця- знахарка у виконанні Віталія Осокіна!  Гучно аплодують присутні артистичній грі  Ярослава Могильова, Ярослава Саламатіна, Назарія Невтриноса, які неперевершені в інсценованій казці все з тими ж комічними натяками на  недоліки в медицині.  

 

   «Бригаді» аплодують не покладаючи рук.

 

 А на сцену вже рветься  чергова команда гумористів. Збірна акушерського і санітарно-фельдшерського відділення обрала собі за назву абревіатуру  «БЕМС» , а означає вона – «бойові, емоційні, молоді, симпатичні».

 

 

 

 Готували команду до виступу завідувач акушерськими відділенням Г.В.Івченко та викладач К.П.Клименко. Жартів на медичну тему і ця команда приготувала чимало. Та переповнена зала шаленіє, коли на сцену, в якості «хворої» виходить сама голова студентської профспілкової організації Галина Віталіївна Івченко.

 

  

 

 Грала неперевершено,  як справжня актриса!

 

  Далі  в боротьбі за здоров’я пацієнта команда підключає «мольфара».  Сміху в залі, оплесків…

 

 Та час невблаганний. Ось вже виходить аби розкрити свої таланти команда «Pretty woman» медсестринського відділення №3,  за яку «тримають кулачки» її організатори Н.О.Меркулова та Т.С.Кухтін. Куди лише не заводила фантазія сценаристів цієї команди. Здібний артист Влад Полях висунув теорію про космічне походження жінок, всією командою відправлялись в далекі мандрівки, їздили у  ранковій маршрутці в годину-пік, а завершили, врешті, театром мод, демонстрацією визивного весняного вбрання моделей, серед яких особливо ефектно виглядала модель у вечірньому платті і в таємничих окулярах. Всі були зачаровані її  шармом, вмінням триматись на сцені і раптом…

 

 

 

 

 

 Впізнали суворого і вимогливого викладача математики Маргариту Вікторівну Субботу! Ледь заспокоїла  захоплений гамір колективна пісня команди «Все буде добре» та вихід на сцену останньої за жеребкуванням команди  медсестринського відділення №2 під назвою «Команда з акцентом». Цим дівчатам та хлопцям допомагали у підготовці до виступу викладачі А.І.Спіцина та В.Л.Рєзник.

 

 

 

 

 

 Але й самим членам команди таланту не позичати. Гліб Ралдугін, Альона Савченко давно популярні своїми виступами  на сцені, а ось брат з сестрою Дмитро та Люба Кузьменки, Андрій Опришко, Рауль  Сафаров – зовсім юна їх зміна, але яка завзята!

 

Одним словом, об’єктивному  журі все ж було нелегко визначити переможця.  Неабияк старалися всі команди і  кожен учасник – самобутній талант. Та все ж.   Ретельно підраховано всі бали кожної команди, голова журі  Ігор Едуардович  оголошує результати фестивалю, урочисто називає переможця.

 

 

 

 

 Вже другий рік стабільно утримують першість найкмітливіших, найвеселіших і найдотепніших – команда «Бригада» разом з Н.М.Терещенко та Н.М.Лещенко. Для них – медалі, подарунки, грамоти.  Та без нагород і подарунків, без щирої подяки  Ігоря Едуардовича та членів журі, присутнього студентства, викладачів не залишаються і інші учасники фестивалю.

 

 

 

 

 

 Отож недаремно чекали на таку зустріч цінителі влучного слова. Фестиваль минув весело, радісно, у доброму  гуморі!