Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[20.04.2018] ЗЕРНИНА, ШЕ ЗЕРНИНА – ТА Й ЦІЛА ЗНАНЬ ХЛІБИНА


 Саме за таким принципом  отримання  надійної інформації  діє в коледжі Університет педагогічних  знань, на заняттях якого порушуються актуальні питання збереження здоров’я українців, пропагуються кращі форми та методи викладання навчальних  дисциплін.

Чергове заняття в Університеті виявилося напрочуд цікавим. Спочатку викладач ЦК терапевтичних дисциплін  А.Г.Башта  розповіла про сучасні аспекти діагностики та лікування бронхіальної астми.

 

Виявляється,  це захворювання надзвичайно поширене  в нашому регіоні, тому слухачам Університету було корисним почути конкретні поради щодо боротьби з цим захворюванням та його профілактикою саме у молодіжному середовищі.

Затим слово взяла викладач ЦК медсестринства Т.О.Третяк.

Тетяна Олегівна  була присутня на міжнародних   змаганнях серед бригад швидкої медичної допомоги «Кременецькі медичні ралі-2018», на якому свою  спритність, професійні  навички та командну роботу демонструвала 31 команда з України, Польщі, Литви, Ізраїлю.  

Така поїздка виявилася надзвичайно корисною. Колега розповіла про майстер-класи, наукові конференції, нічні та денні конкурсні завдання з надання невідкладної допомоги,  сучасні методи роботи фельдшерських служб у  екстремальних умовах. На цих змаганнях  своєю вправністю та вмінням звернула на себе увагу журі і наша дніпропетровська команда.