Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[11.04.2018] НАШ КОЛЕДЖ – КОЛИСКА ДОСВІДУ


 У цьому мали змогу не раз переконатися  численні колеги з інших навчальних закладів, які залюбки відвідують наш коледж. Ось і цього разу викладачі з інших навчальних закладів плідно попрацювали та мали змогу відвідати  відкрите теоретичне заняття з біоорганічної хімії, яке проводила досвідчений викладач Н.О.Меркулова.

Ще до засідання  міської методичної ради викладачів хімії гості мали змогу ознайомитися з роботою нашого коледжу. Відвідали  навчальні кабінети, з цікавістю послухали розповідь викладачів про особливості організації навчального та виховного процесу, про велику громадську діяльність  студентів та викладачів нашого коледжу.

 

Гарні враження залишились у гостей від екскурсії по анатомічному музею, яку провела голова ЦК природничо-наукових дисциплін  Г.М.Площенко.

Посилили приємні враження відвідини відкритого теоретичного заняття з теми «Вуглеводи», яке успішно провела Н.О.Меркулова разом з групою М-923.

Було цікаво і студентам, і присутнім викладачам. Під вмілим керівництвом Наталі Олександрівни студенти засвоювали знання про принципи класифікації вуглеводів, їх хімічні властивості, говорили про наслідки порушення вуглеводного обміну в організмі людини,  визначали норму та патологію глюкози в крові, вчилися як запобігти гіпо-, та гіперглікемії, як надати  невідкладну допомогу при таких станах.

 

За  час проведення заняття викладачу вдалось поставити кілька хімічних дослідів, залучити студентів  до рішення задач та тестів, провести  міждисциплінарний зв’язок свого предмету з біологією, фізіологією, патоморфологією, медсестринством у внутрішній медицині та іншими предметами. Як результат – висока оцінка проведеному заняттю та діяльності викладача, яку при детальному обговоренні заняття поставили гості  з інших навчальних закладів та  викладачі нашого коледжу.