Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[11.04.2018] ЗНАННЯ - З ГАРАНТІЄЮ ЯКОСТІ


 У Дніпровському базовому медичному коледжі  особливого значення надають практичній підготовці студентів.

 

Розповідає заступник директора коледжу з навчально-виробничої  роботи О.С.ФЕДОРЦІ

 Наші викладачі ставлять собі за мету навчити студента самостійно здобувати певну частину знань, вміти вирішувати професійні проблеми,  швидко і безпомилково приймати рішення і втілювати їх в життя. У цій справі без якісно організованої, глибоко продуманої навчальної, виробничої та переддипломної практики ніяк не обійтись. Я впевнена, що це і є головна і невід’ємна частина навчального процесу.

Наш коледж має можливість організовувати проведення практичних занять у 77 лікувальних закладах міста та області. Саме там створена матеріально-технічна база, здатна забезпечити  повне виконання навчальних програм.

Розпочинаємо підготовку   в кабінетах доклінічної практики коледжу та в навчальних кімнатах лікувальних закладів міста, де знайомимо студентів з азами майбутньої професії та навчаємо первинним професійним вмінням і навичкам.

 

Маємо для цього відповідне медичне обладнання, інструментарій, муляжі фантоми, предмети догляду, дидактичні та методичні матеріали. Ознайомлення з новими діагностичними технологіями та сучасними методами лікування продовжується безпосередньо біля ліжка хворого.  Окрім цього юнаки та дівчата   виконують волонтерську місію та надають посильну допомогу медичному персоналу і хворим.

 

А вже наступний етап – виробнича практика, визначається за спеціалізацією. Тут студенти набувають практичних навичок безпосередньо зі спеціальності, систематизують їх, закріплюють  та розширюють професійні вміння і професійне мислення. Ми  виховуємо  в  майбутніх медиків почуття співпричетності до медичної спільноти. Наші студенти – повноправні учасники подій, акцій, всього, що відбуваються у відділенні лікарні, відповідають за виконану роботу, її результати, проводять санітарно-освітню роботу і т.д. А вже під час проходження переддипломної практики формуємо інтерес і усвідомлення необхідності в професійній самоосвіті та постійному самовдосконаленню.

Для цього наші студенти при активному сприянні викладачів та працівників лікарень поглиблюють та закріплюють теоретичні знання, формують основні професійні риси медика та розвивають професійну культуру, клінічне та творче мислення і т.д. Кращі викладачі здійснюють контроль за проведенням практики, тому й результат показний: численні  подяки від головних лікарів на адресу коледжу.   

Нерідко батьки, та й самі  молоді люди замислюються над вибором подальшого життєвого шляху. Ми вважаємо, що манівцями ходити не треба, саме в Дніпровському базовому медичному коледжі  дають міцні, надійні знання і формують кращі якості  сучасної людини.