Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[11.04.2018] РІШЕННЯ ВИНОСИТЬ ПЕДРАДА


 П’яте засідання педагогічної ради, яке відбувалося під головуванням директора коледжу, к.м.н. І.Е.Шаруна,  розглянуло ряд важливих злободенних питань.

Зокрема з доповіддю виступила заступник директора О.С.Федорці.

Олена Сергіївна розповіла про особливості організації і проведення практичної підготовки студентів нашого коледжу. Її виступ доповнили голови ЦК медсестринства С.Г.Мартинова та ЦК гінекології і акушерства І.Є.Кирилова.

Доповідь голови ЦК природничо-наукових дисциплін Г.М.Площенко порушила питання реалізації міждисциплінарної інтеграції при викладанні природничо-наукових дисциплін. Відомо, що наш навчальний заклад  всебічно проводить волонтерську діяльність. Про  роботу коледжу в напрямку розвитку волонтерства розповіла викладач ЦК медсестринства Т.О.Третяк.

Завершилося засідання педради  виступом методиста коледжу О.Ю.Орєхової, яка зробила аналіз діяльності педагогічних працівників, що підлягають атестації в 2018р. та винесла на затвердження педагогічної ради Положення про конкурсну комісію щодо відбору на вакантні посади педагогічних працівників та ін. питання, після обговорення яких була прийнята відповідна ухвала.