Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[29.03.2018] ВІНОК – ПОВОДИРЕВІ НАЦІЇ


  Як і щороку, пишно відзначили в нашому коледжі 204-у річницю від дня народження славного Кобзаря Т.Г.Шевченка.

 На виховних  годинах,  під час занять  викладачі та студенти не раз згадали це священне ім’я. Бібліотека коледжу організувала виставку його творів і розповідей про  видатного поета та художника.

 

 Найпишніше Кобзареве свято організували студенти групи Ф-912 під керівництвом викладача О.І.Коваль. Заздалегідь, за активної участі студенток Альони Грицай та Анжели Варакіної було створено чудовий сценарій про маловідомі віхи життя та творчості поета.

   

Євгеній Губернюк та Єгор Колесников підготували сценку про користь та життєві переваги від вивчення творчості Шевченка, а у співдружності Євгена з Михайлом Коноплянкою  прозвучала ще  одна тема – художнього таланту Тараса Григоровича. Ця сценка  наповнена гумором,

  

у кожному рядку  висвічує  дотепність та талант Тараса. Присутні реагують жваво. Не менш вразливі на заході – сценка з твору Т.Шевченка «Катерина»

 

Настя Літохіна міцно пригортає зневажене  батьком «немовля», говорить пристрасно, зворушено, а затим Катя Колп тремтячим голосом переповідає історію останнього згубного кохання поета до Лукерки Полусмак.

   

«Лукерка» засвічує  Шевченку лампаду, просить прощення на колінах, зізнається, що лише з ним зазнала щастя, лише від нього мала турботу та піклування…

   

Звучать пронизані болем Шевченкові строки, звучать пісні на його безсмертні вірші.

 

 Юля Ганенко підготувала та демонструє уривки з кінострічок про Тараса. Найпрекрасніші миті  причетності  до справжнього, українського вічного.

Так народжуються почуття національної гордості і прагнення до духовної досконалості.