Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[11.01.2018] НЕЗАБУТНЄ СВЯТО ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА МАЛЕЧІ


Саме таким незабутнім у нашому коледжі  видалося Новорічне свято для студентів, викладачів, батьків і дітей студентів та співробітників. У своєму вітальному слові директор коледжу, к.м.н. І.Е.Шарун так і сказав:

 

- Вітаю всю нашу дружну сім’ю з Новим роком. Нехай 2018-й надихне кожного з вас на нові здобутки, добрі справи, цікаве і насичене життя. Ігор Едуардович проголосив свої батьківські настанови для студентів та викладачів, тепле слово сказав і гостям, і малечі.

А після цього почалося. Вистава-феєрія носила назву «Новорічні пригоди в Країні Казок», студенти – талановиті самодіяльні артисти  Ярослав Могильов, Ярослав Соломатін, Катя Куцубіна, Едуард Яковлев, Катя Журавель, Віка Верлата, Альона Савченко та багато інших так зачарували малечу та вразили дорослих, що всі забули про плин часу. Артем Мурчич та Лєра Конєва в ролі Діда Мороза та Снігуроньки вітали всіх присутніх з Новим роком. Катя Пирог разом з Катею Мілкою, Альоною Завацькою гарно співали,  Кіт Матвій у виконанні Ярослава Могильова був неперевершеним і це викликало щирі аплодисменти.

 

Важливо те, що в цій святковій виставі активну роль відіграли першокурсники.

Як відомо, ніщо так не  зближує, як сценічне мистецтво. Воно ж допомагає успішно пройти адаптацію. Першокурсники Катя Куцубіна, Олексій Качан, Євгеній Васько, Катя Мілка та ін. надійно влилися і в студентський, і в творчий колективи.

Чимало сюрпризів очікувало на глядачів того передсвяткового дня. І були вони не лише сценічними. Голова студентської профспілки Г.В.Івченко, поздоровивши зі святом, повідомила про обопільний подарунок профспілкової організації та адміністрації.

Дід Мороз та його чарівна Снігурочка  порадували гарними солодкими подарунками дітлахів, викладачів, кращих студентів, зарядили всіх бадьорістю та добрим настроєм.

Присутні дякували директору Ігорю Едуардовичу, всім організаторам за таке пишне та радісне свято, за увагу і турботу, якою кожен огорнений у нашому коледжі.