Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[11.01.2018] ОКРАСА НАШОГО КОЛЕДЖУ


 Перший семестр не став горезвісним першим невдалим  млинцем. Зі старанністю ставилася до навчання переважна більшість студентів коледжу за що й отримують подяку від директора коледжу, к.м.н. І.Е.Шаруна, його заступників, завідувачів відділеннями.

Зокрема, завідувачі медсестринським відділенням А.П.Рибалка, О.А. Котляр, О.А.Бахіна  висловлюють вдячність та сподівання на подальше успішне навчання студентці  Маші Лімаковій з групи М-933.  Марія не лише сама гарно вчиться, але й допомагає товаришам по групі. Вона – староста і над усе намагається аби група виглядала однією з кращих у відділенні.  Так само вболіває за  роботу на посаді старости і відмінниця Люба Клименко з групи М-31. Ганну Проквас та Настю Товмач з  групи М-941 добрим словом будуть згадувати і викладачі, і товариші по навчанню.

Ці дівчата вже завершують навчання, готуються до здачі державних іспитів, але не відмовляються і від громадської діяльності.

-         Я хочу зупинитись на успішних першокурсниках, - розповідає Ольга Анатоліївна Бахіна. - Нам  і справді повезло, бо прийняли старанне і тямуще, активне поповнення. За перший семестр показали чудові знання і встигали брати участь у багатьох заходах  Ліза Маринич і Тая Ярина з групи М-913, Костя Куляскін з М-915, Фаріда Абдулаєва та Катя Шульга з М-916, Юля Черниченко та Дмитро Копранчиков з групи М-917.

Приміром, Яна Репешко з М-914 та Костя Куляскін з М-915 вже відомі в коледжі, хоча й провчились всього лише кілька  місяців. Відомі активним способом життя, прагненням бути корисним всім, активною участю у багатьох  заходах.

Серед  майбутніх акушерів, - стверджує завідувач акушерським відділенням Г.В.Івченко, - теж чимало справжніх «зірочок» у навчанні. Ось, приміром, група А-32 має 17 студентів, серед них третина – відмінники навчання.  Успішно завершили перший семестр  студенти групи А-41,А-42, С-941.Добре  зорієнтувались, як слід працювали, тому й мають високі показники у навчанні  ті, хто лише в нинішньому навчальному році вступив до нашого коледжу. Серед них Наталка Христюченко з групи А-21.  Скрізь встигає, веде активну громадську роботу і перший серед знавців багатьох предметів Олександр Колодяжний з групи А-32. А його одногрупниця Ліля Жолуденко не лише успішно навчається,  але й виховує дитину, мама з неї вийшла турботлива та чуйна. Окремо хочеться сказати про Катерину Пиріг.

 

Окрім відмінних оцінок, Катя має акторський хист, вона бере участь в усіх концертних програмах коледжу, їздить до підшефних закладів, бере участь у створенні сценаріїв, прекрасний дизайнер, дуже творча людина, а головне – матуся двох чарівних діточок. Горджуся своїми вихованцями і вважаю їх взірцем.

-         Майбутні фельдшери завжди були попереду, - розповіла завідувач фельдшерським відділенням Ю.В.Мироненко, - і  перший семестр для них теж був успішним.  Варто назвати відмінників навчання – другокурсників Таню Булгакову та Аліну Коваленко, третьокурсників Вікторію Меметову, Артема Мурчича, Світлану Фартушну, Ганну Шаталову, Дашу Строменко, Даміра Бадамшина, Лейлу Гафарову, Аню Боцман. Серед випускників - 13 відмінників навчання. Такі студенти, як Марина Сліпак, Ольга Дудник, Владислав Несміян, Ілля Біленко та ін.  мали високі  оцінки протягом всіх років навчання у коледжі. До того ж названі прізвища можна зустріти і серед громадських активістів, чи юних науковців, самодіяльних акторів, спортсменів.

 

-         Тетяна Булгакова стала  восени призером на міському та обласному етапах  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Влад Несміян, Дамір Бадамшин – учасники Всеукраїнської науково- практичної конференції і т.д. Як такими не гордитись? 

Сподіваємось друга половина навчального року, яка лише починається, запалить нові яскраві зірочки, що освітлюватимуть дорогу до майбутньої професії всьому студентству славного  Дніпровського медичного коледжу.