Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[28.12.2017] У ТАЛАНОВИТИХ БАТЬКІВ – ТАЛАНОВИТІ ДІТИ


 Відомо: майбутнє дитини багато в чому визначають батьки.  Налаштуєш дитину на творчість – матимеш добрий результат. В цьому пересвідчились члени  комісії  на чолі з директором, к.м.н. І.Е.Шаруном, завданням якої було визначити переможців творчого конкурсу  на кращий малюнок.

 

 Учасники конкурсу – діти студентів, викладачів, працівників  коледжу.  І ось яких «зірочок» відкрив конкурс.

 

 Напрочуд чудово і майстерно виглядав малюнок Стефані – онуки голови ЦК  природничо-наукових  дисциплін  Г.М.Площенко, на якому був відображений Фестивальний причал. П’ятирічна Аліса – донька студентки групи А - 32 Лілії Жолуденко намалювала  свою родину, сніговичка, пишну ялинку, а донька лаборанта Маріанни Шевченко – Саша Князєва  підготувала на конкурс одразу два малюнка: а на них – казковий будиночок,  яскравий феєрверк і всі атрибути веселого свята. Малюнки олівцем виконала Маргарита – донька викладача О.В.Будиленко, а донька студентки Світлани Белогур, дванадцятирічна Софійка,  порадувала Петриківським розписом.

 

Дівчинка  навчається розпису, пише на папері і по дереву, вміє розводити фарби. А приз глядацьких симпатій дістався Олені, доньці О.В.Василенченко за її малюнок «Маяк». Всі учасники конкурсу отримали солодкі винагороди, подяку  глядачів та підтримку мам.  

Не залишились осторонь і студенти-художники. Вони також представили свої роботи та мали успіх. Венера Труханова з М-915 та Іван Карпенко з С-911 представили свої малюнки, зроблені олівцем, а Маша Милованова з М-916 майже професійно  виконала картину фарбами.

 

 За організацію і проведення цього творчого конкурсу взялася відповідати завідувач бібліотекою І.С.Бердник. Як завжди, Ірина Сергіївна справилася із завданням якнайкраще.