Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[28.12.2017] ВОЛОНТЕРИ – НАЙПЕРШІ ГОСТІ У БІЙЦІВ


 Як відомо, до військового шпиталю, до обласної клінічної та інших лікарень міста у волонтерів нашого коледжу давно прокладена доріжка. Відвідують поранених та хворих бійців з радістю,  пригощають солодощами, допомагають у догляді, ведуть задушевні розмови. Так навчає волонтерів їх  старший товариш і наставник Олександра Олександрівна Ізотова, яка кілька років поспіль проводить волонтерську діяльність, залучаючи до неї викладачів та студентів коледжу.

 

 

 Ось і цього разу волонтери разом з Олександрою Олександрівною та  з запасами продуктів вирушили до військового шпиталю

-         Зустрічі з бійцями, почуті від  бійців слова назавжди залишаться незбутніми, - розповідає студент групи Ф - 932 Влад Мірошник. – Ось, приміром, знайомство з легендою батальйону «Донбас» Віктором з позивним Ворон. До АТО – здібний комп’ютерник, на війні – учасник  Іловайського котла, надзвичайно мужня людина.

 Отримав тяжке поранення, зараз знаходиться на реабілітації. Бути знайомим з таким – велика честь.

Віолета Новаковська – студентка групи Ф - 932:

-         Така зворушлива історія: ми познайомились у шпиталі з розвідником Анатолієм – добровольцем, смільчаком, який проходить реабілітацію у відділенні травматології.

Певно, що дехто міг бачити Анатолія у передачі «Сюрприз, сюрприз». Його донечка написала до ведучої про те, що мріє аби тато, який знаходиться в АТО,   відвів її до школи. І мрія дитини здійснилась, тата відпустили на якийсь час до рідних.

Олександра Олександрівна Ізотова – викладач, організатор волонтерського руху

-         Такий тісний зв’язок з хворими та пораненими бійцями – велика школа милосердя для наших студентів. Вони вчаться спілкуванню з хворими,  вже вміють розпитати про самопочуття, створити гарну, теплу атмосферу, хороший настрій. Щоразу збагачуються враженнями.

        

 Ось, приміром,  цього разу не лише наші студенти - волонтери завітали до шпиталю.  У поранених та хворих побувала  відома в  Україні і за її межами актриса і громадський діяч  Ада Роговцева разом з донькою, талановитим режисером Катериною Костянтинівною. Навідалася до шпиталю і відома волонтер Олександра  Каладжиєва.

 А яка радість і в мене, і в пацієнтів шпиталю, і у студентів - волонтерів викликають зустрічі  у таких патріотів, як наша випускниця Ліана Нігоян.  Ліана працює парамедиком у  батальйоні «Донбас», врятувала життя сотень бійців, не раз при цьому ризикуючи власним. Ця хоробра дівчина отримує  безліч подяк від врятованих нею бійців.

 Такі поїздки до військового шпиталю, клінік, безперечно, прекрасний урок патріотизму, духовності, найвищих моральних цінностей для молодих українців – майбутніх медиків.